LG V20 satışları ne durumda?

Alaattin Han
255 kere okundu

Teknoloji

LG V20 satışları ne durumda? - Teknoloji Haberleri

Güney Koreli teknoloji devi LG'nin yeni amiral gemisi telefonu olan V20 için ilk satış rakamları açıklandı. Telefonun satışları geçtiğimiz yılki LG V10'a göre iki kat daha iyi satış rakamlarına sahip.

Henüz Türkiye'de satışa çıkmamasına karşın, 28 Ekim itibarıyla ABD'de satışa çıkan LG V20 için ilk satış rakamları gelmeye devam ediyor.

Gelen bilgilere göre satışa çıktığı günden bu yana ABD'de 200,000 adet satılan telefon, geçtiğimiz yılki LG V10'a göre iki kat daha iyi satış rakamlarına ulaştı. Telefon günde yaklaşık 20,000 adet satıyor.

LG V20 satışları ne durumda?

Neredeyse ABD'de tüm operatörlerde satılan ve ayrıca operatör bağımsız satışları da olan LG V20, ülkede 750 - 800 dolar arası değişen fiyat etiketiyle satılıyor.

Telefon dünyanın kutudan Android Nougat ile çıkan ilk telefonu olmasıya birlikte, ABD'de satışa çıktığında 7.1 Nougat ile gelen Pixel telefonları da satışa çıkmıştı.

LG V20 teknik özellikleri

5.7 inç geniş ekranda Quad HD çözünürlük sunan LG V20, bir önceki modelde olduğu gibi ikinci bir ekranla gelecek.

Gücünü Snapdragon 820 işlemcisinden alan telefonda, bu işlemcinin yanı sıra 4 GB RAM, 64 GB depolama alanı ve çift 16 MP arka kamerasıyla şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Etiketler: lgv20

Teknoloji Haberleri

Yorum