LG V20'nin kamera camı kırıldı

Alaattin Han
283 kere okundu

Teknoloji

LG V20'nin kamera camı kırıldı - Teknoloji Haberleri

Güney Koreli teknoloji devi LG'nin yeni amiral gemi modeli LG V20, kamera camının kırılması ile bazı kullanıcılardan tepki görmeye başladı.

Akıllı telefon üreticileri her ne kadar kullandıkları donanımlar ve geliştirdikleri yazılımlar ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarsa da, yapılacak olan küçük bir hata o modelin başarısızlıkla anılmasına sebep oluyordu.

LG V20'nin kamera camı kırıldı

LG, G5 modelinin satışlarında yaşadığı hayal kırıklığını yeni amiral gemisi LG V20 ile telafi etmek çalışmalarını sürdürüyor. Son günlerde LG V20 kullanıcılarının arka kamera camının kırıldığına dair şikayetlerde bulunmaya başladıkları ortaya çıktı.

Reddit üzerinde yaşadığı sorunu anlatan bir kullanıcı, telefonu satın aldıktan sonra birkaç saatlik bir kullanımın ardından, bir başka kullanıcı ise 30 dakika boyunca el feneri özelliğini kullandıktan sonra küçük bir darbeyle kamera camının kırıldığını açıkladılar.

LG V20'nin kamera camı çok hassas


Aynı sorun, geçtiğimiz yıl Huawei tarafından üretilen Nexus 6P modelinde yaşanmıştı. Kullanıcılar arka kamera camının kırılgan ve çatlamaya eğimli bir yapıda olduğunu söylemiş ve çok sayıda şirkete şikayette bulunmuşlardı.

Etiketler: lgg5v20

Teknoloji Haberleri

Yorum