Lokum şarkısına klip çeken Bahtiyar Özdemir kimdir?

Oğuzhan Hacıoğlu
393 kere okundu

Magazin

Lokum şarkısına klip çeken Bahtiyar Özdemir kimdir? - Magazin Haberleri

Aşk Çiçeğim adlı parçayı Aysun Taşçeşme ile birlikte seslendirerek yeni bir akımın başlamasına neden olan Bahtiyar Özdemir yeni şarkısı Lokum'a klip çekti. Bahtiyar Özdemir kimdir sorusunun detaylı yanıtı haberimizde.

Geçtiğimiz aylarda "Yok yere gittin canımın içiydin sevdam aşk çiçeğim" nakaratlı parçayı Aysun Taşçeşme ile birlikte seslendirerek sosyal medyada büyük yankı bulan Bahtiyar Özdemir yeni parçası "Lokum" ile takipçilerinin karşısına çıktı. DMC etiketiyle çıkardığı single parçasına duygusa bir klip çeken Bahtiyar Özdemir kısa süre içerisinde 60 binin üzerinde dinlenmeye ulaştı. Single çalışması ile birlikte müzik piyasasına resmi olarak adım atan Bahtiyar Özdemir'in geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkardığı yeni parçası dijital satış platformalarında da yerini aldı.

BAHTİYAR ÖZDEMİR KİMDİR?

Bir süre önce video paylaşım platformuna yüklediği "Aşk Çiçeğim" adlı parça ile sosyal medyada gündem olan Bahtiyar Özdemir, Ercan Saatçi ve Ufuk Yıldırım'a ait olan parçasına eğlence amaçlı bir video çekmişti. Video klipte Bahtiyar Özdemir'den sonra düete devam eden Aysun Taşçeşme'nin şarkıyı içten söylemesi sosyal medyada yeni bir akım başlatmış ve video uygulaması Scorp'ta bu başlıkta yeni videolar paylaşılmıştı. Videonun troll verisyonuna sosyal medya fenomenlerinin yanı sıra Demet Akalın ve eşi Okan Kurt da katılmış ve parçanın son bölümünü sesinin değiştirerek devam söylemişti.

Şarkının popülerliğinin artmasının ardından ikili TV8'in beğeni ile takip edilen programı 3 Adam'a katılmış ve burada şarkının hikayesini paylaşmıştı. Şarkıyı sosyal medyaya yükledikten sonra kaldırmayı düşündüğünü ifade eden Bahtiyar Özdemir bu kadar popüler olacağını kendisinin de tahmin etmediğini söylemişti. Kısmetse Olur adlı yarışma programında yarışan Eser'e benzerliği ile de adından söz ettiren Bahtiyar Özdemir şu sıralar klip çalışmalarının yanı sıra öğrencilerine müzik eğitimi vermeye devam ediyor.

Etiketler: bahtiyar özdemir

Magazin Haberleri

Yorum