Manchester sonrası manşetlerde Fenerbahçe haberleri

Oğuzhan Hacıoğlu
226 kere okundu

Futbol

Manchester sonrası manşetlerde Fenerbahçe haberleri - Futbol Haberleri

Manchester United galibiyet sonrası gazetelerde manşetlerini Fenerbahçe'ye ayırdı. Manşetlerde Fenerbahçe haberlerinin konusu Manchester United galibiyeti oldu.

UWFA Avrupa Ligi 4. hafta karşılaşmalarında dün Osmanlıspor, Konyaspor ve Fenerbahçe zorlu karşılaşmalara çıktı. Osmanlıspor ve Fenerbahçe 2-1'lik skorlarla rakiplerini devirmeyi başarırken Konyaspor 10 kişi tamamladığı mücadelede aynı skorla mağlup olarak UEFA şansını zora soktu. Fenerbahçe'nin Manchester United karşısında ortaya koyduğu performans büyük övgü toplarken Moussa Sow yılın golüne aday olabilecek bir gol ile Manchester ağlarını sarstı.

Fanarik Gazetesi manşetindeki Fenerbahçe haberlerinde bir ayetten alıntı yaparak "zafer inananlarındır" başlığını kullandı.

Fotomaç Gazetesi lakabı "Kırmızı Şeytanlar" olan Manchester'ın Fernerbahçe'ye yenilmesi sonrası "Şeytan taşladick" manşetini attı.

AMK Gazetesi ise golleri atan Moussa Sow ile Lens'in fotoğraflarını paylaşarak Kadıköy'den çıkış yok ifadeleriyle Fenerbahçe'nin Manchester United galibiyetini duyurdu.


Futbol Haberleri

Yorum