Manşetlerde Beşiktaş haberleri 2 Kasım

Oğuzhan Hacıoğlu
185 kere okundu

Futbol

Manşetlerde Beşiktaş haberleri 2 Kasım - Futbol Haberleri

Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde dün akşam grubun en iddialı takımı Napoli'yi ağırladı. Beşiktaş'ın Napoli karşısında da yenilmemesi manşetlerdeki Beşiktaş haberlerine konu oldu.

Şampiyonlar Ligi'nde tek temsilcimiz Beiktaş dün akşam saatlerinde Şampiyonlar Ligi 4. hafta karşılaşmalarında grubun en iddialı takımalrından Napoli ile karşı karşıya geldi. Beşiktaş Napoli karşısında Quaresma'nın penaltı golüyle yine öne geçerken İtalyanlar yaklaşık 5 dakika sonra beraberliği sağladı. İstanbul deplasmanında 1 puana razı olan Napoli gruptan çıkma şansını devam ettirdi.

Fotomaç gazetesi manşetlerdeki Beşiktaş haberlerinde Beşiktaş'ın yaklaşık 20 mçlık yenilmezlik serisine dikkat çekti. Beşiktaş için "Yenilmezler" başlığıın atanFotomaç Quaresma ve Şenol Güneş'i manşetine taşıdı.

Fanatik Gazetesi ise Beşiktaş'ı "yıkılmayan kale" olarak değerlendirirken Quaresma'nın performansına dikkat çekti. Beşiktaş'ın grubun en iddialı tkaımından 4 puan aldığını ifade eden Fanatik "biz değil Dinamo Kiev düşünsün" dedi.

AMK spor gazetesi ise manşetindeki Beşiktaş haberlerinde Quaresma'nın üzgün bir fotoğrafını paylaşarak Napoli beraberliği için "Elimizden kaçırdık" ifadelerini kullandı.


Futbol Haberleri

Yorum