Manşetlerde Beşiktaş haberleri - 29 Ekim Cumartesi

Serhat Ramay
195 kere okundu

Beşiktaş

Manşetlerde Beşiktaş haberleri - 29 Ekim Cumartesi | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş haberlerini gazete manşetlerinden takip edebilmeniz için haberbedava.com editörleri çok özel bir seçki hazırladı. Beşiktaş'ın Gençlerbirliği'ne kaybettiği 2 puan gazete manşetlerinde nasıl yer aldı. İşte manşetlerde Beşiktaş haberleri.

Her sabah haberbedava.com'un 'Manşetlerde Beşiktaş haberleri' sayfasını ziyaret edebilirsiniz. haberbedava.com editörlerinin her gün hazırladığı haberlere göz atarak, Beşiktaş'ın gazete manşetlerinde nasıl yer aldığını inceleyebilirsiniz. İşte manşetlerde Beşiktaş haberleri.

Spor basınının kelime oyunu yapmayı en çok seven gazetelerinden biri olan Fotomaç, Beşiktaş'ın Gençlerbirliği beraberliğini yine bir kelime oyunuyla manşetine taşıdı. Fotomaç'ın Beşiktaş manşeti pek çok gol denemesinde başarılı bir performans sergileyen kaleci Hopf'a gönderme yapıyor.

manşetlerde beşiktaş haberleri

Fanatik gazetesinin manşetinde Beşiktaş var. Gençlerbirliği beraberliğini manşetine taşıyan Fanatik'e göre son şampiyon Beşiktaş'ın aklı Şampiyonlar Ligi'nde kaldı ve bu nedenle Gençlerbirliği'ne puan kaybetti.

manşetlerde beşiktaş haberleri

AMK gazetesi ise Beşikktaş'ın 3 maç sonra Gençlerbirliği deplasmanında puan kaybettiğine dikkat çekti.

beşiktaş haberleri

Etiketler: beşiktaş

Beşiktaş Haberleri

Yorum