Manşetlerde Fenerbahçe haberleri

Oğuzhan Hacıoğlu
331 kere okundu

Spor

Manşetlerde Fenerbahçe haberleri - Spor Haberleri

Beşiktaş'ın puan kaybettiği haftada aradaki puan farkını azaltmak isteyen Fenerbahçe Karabük'e patladı. Fenerbahçe'nin farklı galibiyeti manşetlerdeki Fenerbahçe haberlerine de konu oldu.

Fenerbahçe'nin Karabükspor'u farklı geçtiği Süper Lig maçı spor gazetelerinin manşetlerideki Fenerbahçe haberlerinin ana konusu oldu. Ligte kötü gidişatına son vermek isteyen Fenerbahçe Karabükspor'u kendi evinde farklı bir şekilde mağlup ederken Beşiktaş'ın berabere kaldığı 9. hafta karşılaşmasında 3 puanı elde ederek aradaki puan farkını azaltmayı başardı.

Fanatik Gazetesi manşetindeki Fenerbahçe haberlerinde Karabülspor maçında golü atan Van Persie, Skrtel, Aatıf ve Lens'in fotoğraflarına yer verirken 2 golde asisti bulunan Volkan Şen'i de unutmadı. Fenerbahçe'nin bu galibiyet ile moral bulduğunu ifade eden Fanatik Gazetesi yıldızların performansının teknik direktör Advocaat'i de oldukça mutlu ettiğini belirtti.

Fotomaç Gazetesi ise İtalya'da olan deprem ve Fenerbahçe'nin attığı 5 golü birleştirerek "BEŞik gibi salladı" başlığına yer verdi. Fenerbahçe'nin farklı galibiyetinde payı olan isimler ana sayfada yerini aldı.

AMK Gazetesi Fenerbahçe'nin yeni başkan adayı Ali Koç'a gönderme yaparak "Fenerbahçe Koç gibi" manşeti ile Fenerbahçe Karabük maçının detaylarını paylaştı. Gazete ayrıca Van Persie için "Demir Yumruk" ifadelerini kullandı.

Etiketler: fenerbahçe

Spor Haberleri

Yorum