Manşetlerde Galatasaray haberleri

Oğuzhan Hacıoğlu
257 kere okundu

Spor

Manşetlerde Galatasaray haberleri - Spor Haberleri

Galatasaray'ın Adanaspor'u 1-0 galip ettiği haftada manşetlerde yer alan Galatasaray haberlerinde konu Bruma oldu

Maç sonrası yapılan yorumlarda Güntekin Onay Galatasaray'ı eleştri yağmuruna tutarken takımda bir tek Bruma'yı ayrı bir konuma sokmuştu. Bu yıl Galatasaray'a dönen genç oyuncu yükselen performansının ardından teknik ekip ve yönetimin de dikkatini çekmiş Bruma'ya yeni sözleşme teklifide bulunulmuştu. Ancak Bruma Galatasaray'ın sözleşme teklini reddederek şimdlik sözleşme uzatmayı düşünmediğini ifade etmişti.

Galatasaray'ın Adanaspor'u 1-0 yendiği karşılaşmada Galatasaray adına tek golü atan Bruma gazete manşetlerindeki Galatasaray haberlerinde de konu oldu. Bruma'nın ortyaa koyduğu performans spor yazarlarından da büyük beğeni alırken Bruma'yı elinden kaçırmak istemeyene yönetimin yeni teklifle genç oyuncunun kapısını çalmaya hazırlandığı öğrenildi.

Gazetelerde Galatasaray haberleri

Fotomaç Gazetesi 30 Ekim'deki Galatasarah haberlerinde Adana'yı deviren tek golü atan Bruma için "kebapçı Bruma" benzetmesini kullandı.

Öte yandan Fanatik Gazetesi ise Bruma'nın son haftalarda dikkat çeken performansına değinerek "yok edici" başlığını ortaya koydu.

manşetlerde galatasaray haberleri

AMK gazetesi ise Galatasaray'ın 3 puanı 71'de Bruma'nın golü ile aldığına vurgu yaparak Bruma için "sihirbaz" ifadelerine yer verdi.

Etiketler: brumagalatasaray

Spor Haberleri

Yorum