Mavi renkli Samsung Galaxy S7 Edge geliyor

Alaattin Han
290 kere okundu

Teknoloji

Mavi renkli Samsung Galaxy S7 Edge geliyor - Teknoloji Haberleri

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy Note 7 modelinde büyük beğeni kazanan Blue Coral adlı mavi renk seçeneğini, Galaxy S7 Edge modeline getiriyor.

Samsung, Galaxy Note 7'nin üretimini durdurmasının ardından tekrardan amiral gemisi konumuna geçen Galaxy S7 ve S7 Edge modellerini güncel tutmaya devam ediyor.

Mavi renkli Samsung Galaxy S7 Edge geliyor

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir güncelleme ile, Always On yani Ekran Her Zaman Açık özelliği için Note 7'ye özel bazı yenilikler, Samsung Galaxy S7 kullanıcılarına da sunulmuştu.


Güney Koreli üretici bu kez Galaxy S7 Edge için tüketicilere yeni bir renk seçeneği sunmaya hazırlanıyor.


Galaxy Note 7 modeli ile birlikte kullanıcılara sunulan Blue Coral yani mavi renk seçeneği kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmişti. Samsung'un mavi renkli Galaxy S7 Edge modelini satışa sunmaya hazırlandığına dair söylentiler, ortaya çıkan son sızıntı ile birlikte doğrulanmış oldu.

Mavi Galaxy S7 edge 5 Kasım'da satışa sunuluyor


Mavi Samsung Galaxy S7 Edge'in, Amerika'nın en büyük operatörlerinden Verizon'a özel olarak üretilmesi bekleniyordu. Ancak, Güney Koreli şirketin 5 Kasım tarihinde Singapur'da 32 GB'lık modeli 800 dolar fiyat etiketi ile satışa sunacağı kesinleşti.

Etiketler: samsungedgenote

Teknoloji Haberleri

Yorum