Mehmet Ali Erbil Söylemezsem Olmaz'da

Oğuzhan Hacıoğlu
575 kere okundu

Söylemezsem Olmaz

Mehmet Ali Erbil Söylemezsem Olmaz'da | Televizyon - Söylemezsem Olmaz Haberleri

Beyaz TV'nin değeni ile takip edilen magazin programının bugünkü konuğu Mehmet Ali Erbil oldu. Ünlü şovmen Ebru Güneş ile Ufuk Ceylan arasında yaşandığı iddia edilen aşkı da yorumladı.

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı magazin programının bugünkü konuğu ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil oldu. Şu ana kadar 4 hanımla 5 evlilik yaptığı belirten Mehmet Ali Erbil yaptığı evlilikler program esnasında sayılmaya başlayınca "yavaş git karıştırıyorum" diyerek espiri yaptı. Kendisini en çok etkileyen kişinin hangi eşi olduğu sorusuna "ilk eşim" yanıtını veren Mehmet Ali Erbil eski eşi ile hala görüştüğünü dile getirdi. Birden fazla evlilik yaptığı için dolayısıyla sorunlarının da birden fazla olduğunu ifade eden ünlü şovmen ev hayatını ve ev yaşamını çok sevdiğini söyledi.

Sabah saatlerinde magazin gündemi bomba gibi düşen iddiada Ebru Gündeş ile Ufuk Ceylan'ın aşk yaşadığı iddia edilirken ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil de bu ilişkiyi yorumladı. Kendisinden sürekli çapkın olarak bahsedilmesinin ardından Ufuk Ceylan için "asıl çapkın bu" diyen Mehmet Al iErbil stüdyodakileri güldürdü. Öte yandan Ebru Gündeş'in böyle bir şey yaptığına inanmadığını ifade eden Mehmet Ali Erbil "olsaydı kulağıma gelirdi yakın arkadaşım" dedi.


Söylemezsem Olmaz Haberleri

Yorum