Meizu Snapdragon 835 ile geliyor

0
92

Çin’li Meizu Pro 7 modelinde Qualcomm Snapdragon 835 işlemci ile gelecek. Fiyat performans telefonlarıyla ünlü Meizu’nun yeni telefonu mayıs ayında piyasada olacak.

Amiral gemisi telefonlar için özel olarak üretilen Qualcomm Snapdragon 835 işlemcisinin ilk hangi telefonla geleceği günlerdir tartışılan konuların başında geliyor. Teknoloji severler Nokia mı yoksa Galaxy S8 mi ilk olarak Snapdragon 835 diye tartışırken fiyat performans odaklı telefonların en bilinenlerinden biri olan Çin’li Meizu çıkıverdi.

Meizu için Snapdrağon 835 ile geliyor

Bugüne dek Mediatek ya da Samsung’un Kirin işlemcisini kullanan telefonlarla çıkan Meizu’nun bu kez bir sürpriz yapıp Qualcomm Snapdragon 835 işlemci ile piyasaya çıkması bekleniyor.

İddialara göre Snapdragon işlemci kullanan 2 model hazırlığı içinde olan Çin’li Meizu, Pro 7 markasında Qualcomm Snapdragon 835 işlemci kullanacak. Yeni Meizu telefon olmazsa olmaz kavisli ekranla gelecek.

Qualcomm Snapdragon 835 Nisan ayında ilk kez  Samsung Galaxy S8 ile piyasaya çıkacak. Meizu’nun Pro 8 modeli de mayıs ayında kullanıcılarla buluşacak.

Fiyat performans telefonlarının ünlü markası Meizu Pro 7 telefonunda Qualcomm Snapdragon 835 kullanarak bir anda Snapdragon 821 kullanan LG ve HTC’nin önüne geçebilir.

Öte yandan Xperia ZX Premium telefonuyla müthiş bir atak yapan Sony, Snapdragon 835 işlemciyi kullanan ilk marka olmayı başardı.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here