Melek Özçağan Nur Yerlitaş'ı İşte Benim Stilim'de çıldırttı - Video izle

Serhat Ramay
962 kere okundu

İşte Benim Stilim

Melek Özçağan Nur Yerlitaş'ı İşte Benim Stilim'de çıldırttı - Video izle | Televizyon - İşte Benim Stilim Haberleri

Melek Özçağan Nur Yerlitaş'ın fenalaşmasına neden oluyordu. İşte Benim Stilim yarışmasının perşembe günü yayınlanan bölümüne yarışmacı Melek Özçağan ile jüri üyesi Nur Yerlitaş arasında yaşananlar damga vurdu.

Nur Yerlitaş’ın işte Benim Stilim yarımasında her sezon çok sevdiği bir ya da iki yarışmacı olur. Nur Bozar, Emel, Yağmur Taktaş, Nihal Candan, Bahar candan bunlardan ilk akla gelenleri. İşte Benim Stilim yeni sezonunda Melek Özçağan Nur Yerlitaş’ın yeni gözdesi olabilir mi? Dünkü programda Melek Özçağan hayatından, yaşadığı zorluklardan bahsedince Nur Yerlitaş ona büyük bir sempatiyle yaklaşmıştı. Ancak bugün olaylar tam tersine döndü. Nur Yerlitaş ile Yağmur Özçağan arasında gergin anlar yaşandı. Melek az kalsın Nur Yerlitaş’ın fenalaşmasına neden oluyordu. Melek Özçağan kimdir?

MELEK İLE NUR YERLİTAŞ ARASINDA GERGİNLİK

Her gün dans ederek jüriyi ve izleyenleri coşturan Melek Özçağan bu kez soluğu Nur Yerlitaş'ın jüri masasında aldı. Ancak Nur Yerlitaş bu durumdan hoşlanmadı. "Gider misin" diyerek Melek'i uyardı. Ancak Melek Özçağan durmak bilmedi. Nur Yerlitaş fenalaşmak üzereyken araya sunucu Öykü Serter ve jüri üyesi Kemal Doğluu girdi.


İşte Benim Stilim Haberleri

Yorum