Merve Kavakçı: Yeni Şafak yazarı FETÖ için çalıştı

Serhat Ramay
254 kere okundu

Türkiye

Merve Kavakçı: Yeni Şafak yazarı FETÖ için çalıştı - Türkiye Haberleri

Yeni Akit gazetesinde yazan Merve Kavakçı, Yeni Şafak yazarı Hayrettin Karaman'ın ABD'de FETÖ için çalıştığını iddia etti.

Merve Kavakçı, Hüseyin Gülerce'nin günah çıkardığını hatırlatarak "Durun bakalım daha kimler günah çıkartacak. Zamanında Amerika’da FETÖ’cülerin peşine takılıp eyalet eyalet dolaşan Hayrettin Karaman ne zaman çıkartacak, durun bakalım. Hele bi Bülent Arınç sırasını savsın da..." dedi.

Kavakçı yazısında şu ifadeleri kullandı:

"Eski FETÖ’cü şimdi hükümet taraftarı medyanın kaymağını götürmekle meşgul Gülerce’nin kızı FETÖ’den tutuklanmış. Kendini pek bi önemseyen eski FETÖ’cü, kim benden ne istiyor ki demeye getiriyor, kızının artık FETÖ’cü olmadığını söylüyor, e iyi o zaman, endişeye mahal yok, saklayacak bir şeyi olmayanın korkacak bir şeyi de olmaz değil mi.. Geçenlerde de günah çıkartıyordu Allah onu affetsinmiş, “valla” Allah affeder mi bilmem, ama biz affetmiyoruz.Durun bakalım daha kimler günah çıkartacak. Zamanında Amerika’da FETÖ’cülerin peşine takılıp eyalet eyalet dolaşan Hayrettin Karaman ne zaman çıkartacak, durun bakalım. Hele bi Bülent Arınç sırasını savsın da..."


Türkiye Haberleri

Yorum