Mesut Özil Nişantaşı'nı karıştırdı

Oğuzhan Hacıoğlu
313 kere okundu

Spor

Mesut Özil Nişantaşı'nı karıştırdı - Spor Haberleri

Arsenal'de top koşturan Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil tatil için geldiği Nişantaşı'nda hareketli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Ünlü futbolcu önceki akşam Nişantaşı’nda eğlenirken mekan çıkışında basın mensupları ile Mesut Özil'in VIP korumaları arasında gergin dakikalar yaşandı.Yüzünü şapkayla gizleyen Özil’in etrafında etten duvar ören korumalar basın mensupların görüntü almasını engellemeye çalışırken Özil alandan hızla uzaklaştırıldı. Görevlilerin elinden tutup arabasına kadar eşlik ettiği futbolcu, “Eğlenmek için İstanbul’dayım” diyerek VIP minibüsle otelinin yolunu tutarken alınan önlemlerin fazlalığı çevredekilerin de dikkatlerinden kaçmadı.

Real Madrid'de gösterdiği performansın ardından yüksek bir bonservis bedeliyle Arsenal'e transfer olan Mesut, geçtiğimiz yıllarda Arsenal'de beklediği erformansı veremese de takımı ile çıktığı Şampiyonlar Ligi ve lig maçlarında şu günlerde adından sıkça söz ettiriyor.

Mesut Özil'e Türkiye'den de .eşitli transfer tekliflerinin gitmesine rağmen başarılı oyuncu İngiltere'de top koşturmayı tercih etmişti.

Etiketler: mesut özilarsenal

Spor Haberleri

Yorum