Microsoft Ekim ayında büyük tanıtıma hazırlanıyor

Alaattin Han
167 kere okundu

Teknoloji

Microsoft Ekim ayında büyük tanıtıma hazırlanıyor - Teknoloji Haberleri

ABD merkezli büyük yazılım ve bilişim şirketi Microsoft, basın davetiyelerini yollayarak 26 Ekim günü bir tanıtım yapacağını duyurdu.

Microsoft, 26 Ekim günü New York'ta düzenlenecek olan ürün tanıtımı için basın mensuplarına davetiye yollamaya başladı. Etkinlikte önemli bir yeniliğin tanıtılması hedefleniyor.

Microsoft bir sene önce Windows 10 yüklü, ilginç tasarımlı dizüstü bilgisayarı Surface Book ile insanları şaşırtmayı başarmıştı. Ayrıca daha sonra da ortaya yeni Surface Pro 4 ve Band 2 çıkmıştı. Buna rağmen, kaynaklara göre bu etkinlik daha dar içerikli ve özel olacak. Yine de bu ilgi çekici olmayacağı anlamına gelmiyor.

Microsoft tanıtım için gün sayıyor

Son aylarda Microsoft'un yeni Surface telefonları hazırladığına dair söylentiler vardı ama tanıtılacak olan 'şey' çok daha farklı olabilir. Bir yandan da Microsoft'un artırılmış gerçeklik teknolojisi HoloLens'ı tanıtma ihtimali de var.

New York şehrinde yapılan ürün etkinlikleri her zaman büyük bir planın habercisidir ve Microsoft da bunun üzerinde çalışmalarını sürdürüyor


Teknoloji Haberleri

Yorum