Muazzez Abacı'dan Serkan Kaya'ya nazar boncuğu

Oğuzhan Hacıoğlu
214 kere okundu

Magazin

Muazzez Abacı'dan Serkan Kaya'ya nazar boncuğu - Magazin Haberleri

Usta şarkıcı Muazzez Abacı geçtiğimiz akşam birlikte konser verdiği Serkan Kaya'ya nazar boncuğu takarak Serkan Kaya'nın sesini çok beğendiğini ifade etti.

Muazzez Abacı ve Serkan Kaya önceki akşam Günay Restaurant’ta sahne aldı. Abacı, “Serkan pırıl pırıl bir çocuk, muazzam sesi de var. Yeni arkadaşların önünün açılmasından yanayım ama beni de unutmazsanız sevinirim” dedikten sonra Kaya’ya nazar boncuğu taktı. Kaya ise, “Abacı’yla sahne almak hayalimdi gerçek oldu” diye konuştu.

39 yaşındaki başarılı şarkıcı son olarak geçtiğimiz yıl Gönül Bahçem isimli parçasıyla müzikseverlerin karşısına çıkmış ve takipçilerinden büyük beğeni toplamıştı. Konserler dışında yeni albüm hazırlıklarını da devam ettiren Serkan Kaya'nın önümüzdeki günlerde yeni albüm için tarih vereceği ifade edildi.

Poll Production ile birlikte çalışan Serkan Kaya, İstanbul Ses Kayıt ile birlikte çalıştığı parça olan Bir Bilebilsen'i yayınlamış vve klip video paylaşım sitesi Youtube üzerinde 15 milyonu aşkın dilnlenmeye ulaşmıştı.


Magazin Haberleri

Yorum