Muharrem Usta'dan galibiyet yorumu

Alaattin Han
165 kere okundu

Spor

Muharrem Usta'dan galibiyet yorumu - Spor Haberleri

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta Kasımpaşa maçında elde edilen galibiyeti değerlendirdi.

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, sosyal medya hesabı twitterdan yaptığı paylaşımda 2-0’lık Kasımpaşa galibiyetine değindi, “Bu yol uzun. Allah mahcup etmesin. İnşallah makus talihimizi gelecek kuşaklarımız için hep birlikte değiştiririz” dedi.,

Genç bir takım olduklarını belirterek sabır ve destek isteyen kaptan Onur’da, “Hedefimiz her zaman, bir sonraki maçı kazanmak olacak” diye konuştu. Kasımpaşa galibiyetiyle lige iyi bir başlangıç yaptıklarını söylerken maçın taraftarsız oynandığına dikkati çeken Onur, şöyle devam etti:

“İnşallah bu son seyircisiz maçımız olur. Bu işin seyircisiz bu hiç tadı tuzu yok. Onlar yine de bizimle sevinmişlerdir. İnşallah her şey ilerleyen zamanda daha iyi olacak. Göze hoş gelen bir oyun sergileyeceğiz. Onlardan sabır göstermelerini istiyoruz.”

“ZAMANA İHTİYAÇ VAR”

Yeni kurulmuş bir ekip olduklarına da vurgulayan Onur, takıma arkadaaşlığın üst seviyede olduğunu anlatırken sözlerini şöyle sürdürdü:

“Önümüzdeki maçlara bakıyoruz ve her zaman hedefimiz bir sonraki maçı kazanmak olacak. Taraftarlarımız bu nedenle bize destek olsunlar. Gerçekten gencecik arkadaşlarımız var. Trabzonspor tarihini bilen ve yeni öğrenen arkadaşlarımız var. Onların da desteğe ihtiyacı var. Zamanla daha da iyi olacak. 27 yaşındayım, çok önemli sakatlıklar geçirdim. Cenabı Allah kimsenin başına böyle bir şey vermesin. Bu sene geçmişteki Onur”u izlettirmek adına daha çok çalışıyorum ve çalışacağım.”


Spor Haberleri

Yorum