Murat Boz Garanti Bankası kuyruğunda

Oğuzhan Hacıoğlu
347 kere okundu

Magazin

Murat Boz Garanti Bankası kuyruğunda - Magazin Haberleri

Yakışıklı popçu Murat Boz geçtiğimiz günlerde bankadaki işleri için Garanti Bankası'nın şubesine uğradı. Bankada sıra bekleyen Murat Boz normal müşteriler gibi davranarak dikkat çekmemeye çalıştı.

Normal bir vatandaş gibi sırasını bekleyen Murat Boz, işlemlerini yaptırdıktan sonra bankadan ayrılmak için çıkışa doğru ilerlerken hayranları kendisini fark etti.Banka çıkışına gelen hayranları ile birlikte selfie çektiren Murat Boz önümüzdeki günlerde başlayacak olan Avrupa turnesi için hazırlıklara başladı. 4 Kasım'da başlayacak olan Avrupa turnesi boyunda Almayna, Danimarka ve Fransa gibi ülkeleri gezecek olan Murat Boz Aralık ayı başına kadar konserlerini devam ettirecek.

O Ses Türkiye'nin çekimleri aksamayacak

Murat Boz'un 4 Kasım'da başlayacak olan turnesi için Acun Ilıcalı ile programını özel olarak ayarladığı ifade edildi. O Ses Türkiye'de jüri üyeliği devam eden Murat Boz konserlerden fırsa bulduğu dönemlerde O Ses Türkiye'nin çekimlerine katılacak. Şimdilik canlı yayınların bulunmaması nedeniyle O Ses Türkiye'nin çekimlerinde herhangi bir aksaklık yaşanmayacak.

Öte yandan başarılı yapımcı Acun Ilıcalı da O Ses Yunanistan için bir süreliğine Yunanistan ve Türkiye arasında mekik dokuyacak.


Magazin Haberleri

Yorum