Nagihan'ın boşanma ve aldatılma hikayesi reklam mı? Kocası gerçekleri saklıyor mu?

Serhat Ramay
585 kere okundu

Söylemezsem Olmaz

Nagihan'ın boşanma ve aldatılma hikayesi reklam mı? Kocası gerçekleri saklıyor mu? | Televizyon - Söylemezsem Olmaz Haberleri

Nagihan'ın çıplak fotoğrafları yayınlanan kocası tarafından aldatılma hikayesi reklam mı? Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Nagihan'ın kocasıyla yaşadıklarının reklam olabileceğini iddia etti. Aldatılma hikayesinde Nagihan'ın değil de Uğur Gökçe'nin boşanmak istemesi kafaları karıştırdı.

Kocası Uğur Gökçe'nin çıplak fotoğrafının yayınlanmasından sonra bütün Türkiye Nagihan'ın boşanma hikayesini konuşmaya başladı. Sosyal medyada yer alan "Nagihan boşanma haberleriyle, kocasının çıplak fotoğrafıyla reklam yapıyor" iddiaları konuşuldu. Bircan İpek, "Duyduğuma göre asıl belgeler Nagihan'da değil kocası Uğur Gökçe'deymiş. Benim bu hikayede burnuma kötü kokular geliyor. Aldatılan Nagihan boşanmak isteyen neden kocası" dedi.

Neden boşanmak isteyen Nagihan değil kocası

Söylemezsem Olmaz yorumcusu Bircan İpek, “Acaba bu tezgahı adam mı yapsı ayrılsın diye yoksa Nagihan mı planladı reklam yapmak için. Bunu sosyal medyada da soruyorlar. Şeytanın avukatlığını yapmak zorundayım. Çıplak fotoğrafları yayınlanan adam, boşanmak isteyen de adam. Bu nasıl iş” diye konuştu.

nagihanın boşanma hikayesi reklam mı

Gülşah Saraçoğlu: Nagihan reklamını yapmasın

Gülşah Saraçoğlu, “Onun bu kadar televizyona çıkması bana tuhaf geliyor. Koskoca kadın. Ben onu Survivor’da çok samimi buluyordum. Eğer anlatılanlar doğruysa bilemiyorum. Televizyona bu kadar çok çıkması bana samimiyetsiz gelmeye başladı. Eşi boşanmak istiyor gibi konulardan sonra gazeteciler yine peşini bırakmayacak. Bence röportaj vermemeli. Çünkü sıkıldık” dedi.

Nihat Doğan Nagihan için ne dedi?

Nihat Doğan ise "Ben Nagihan'a bu işi kapat ve fazla uzatma dedim. Biz yıllardır bu sektörün içindeyiz. Bazen dostumuz da olsa bazı insanları kırma hakkımızı kendimizde görebiliyoruz. Ama bunlar öyle değil. Magazinle, televizyonla yeni yeni tanışıyorlar. Onlar konuşmamayı kırmak, üzmek gibi görüyor. Özellik sizde. İstediğiniz zaman çıkarsınız, çıkmazsınız. Hiçbir zaman televizyona çıkıp konuşma mecburiyetinde hissetmeyin kendinizi" şeklinde konuştu.


Söylemezsem Olmaz Haberleri

Yorum