Nagihan’ın eşi Uğur Gökçe kimdir?

0
109

Nagihan’ı aldatan koca olarak gündeme gelen Uğur Gökçe kimdir? Ailesi için Survivor’da yarışırken kocası Mustafa Gökçe tarafından aldatıldığını öğrenen Nagihan büyük bir şok yaşadı.

Şimdi herkes Survivor Nagihan‘ı aldatan Uğur Gökçe’yi konuşuyor. Bilindiği gibi Nagihan Survivor’da yarışırken kocası Uğur Gökçe onu aldatmıştı. Bu aldatılma hikayesi bir kadının çıplak fotoğraf şantajıyla ülkenin gündemine oturdu. Uğur Gökçe kimdir sorusunun detayları haberimizde.

Nagihan’ın eşi Uğur Gökçe kimdir?

Nagihan Survivor’da büyük ödülü kazanıp ailesiyle kavuşma hediyesini kazandığında Uğur Gökçe de ilk kez kameralra karşısına geçmişti. Survivor için ayrılmak zorunda kaldığında minicik bir bebek Ece’ye kavuştuğu anlar hafızalarda. Bu dakikaya kadar Türkiye açısından gölge biri olan Uğur Gökçe artık hakkında kimdir sorusu sorulan biri olmuştu. O kavuşma anında ilginç ayrıntılar vardı. Nagihan, bütünüyle minik kızı Ece’ye odaklanmış, eşi Uğur Gökçe ile neredeyse hiç ilgilenmemişti. O zamanlarda da Nagihan ile eşi arasında bir soğukluk olabileceği yolunda haberler yapılmıştı.

İddialara göre Uğur Gökçe Nagihan Survivor‘da yarışırken bir kadınla sosyal medyadan mesajlaştı. Tanıştığı kadına da çıplak fotoğraflarını gönderdi. Yazıştığı adamın ünlü birinin kocası olduğunu bilen kadın da bu fotoğrafla şantaj yapmaya karar verdi. Fotoğrafı Nagihan’a gönderip “Para vermezsen bunları yayınlarım” tehdidinde bulundu.

Nagihan yaşadığı zor süreçle ilgili şunları söylemişti

Nagihan: Güzelliğine aldanıp gittiyse bu iş biter

Olayın sıcaklığı hala geçmemişken televizyonda açıklama yapan Survivor Nagihan Karadere, eşi Uğur Gökçe ile ilgili “Yaptıysa itiraf etmesi lazım yapmadıysa bana yapmadığının kanıtını göstermesi lazım. Bunun neticesinde pazartesi her şey sonlanmış olması lazım. Kızını, evliliğini gözden çıkarıp bir kadının güzelliğine aldanıp gittiyse zaten o evlilik orada bitmiştir.”

Nagihan boşanıyor mu haberini buradan okuyabilirsiniz.

Uğur Gökçe kimdir benzeri haberleri merak ediyorsanız aşağıda daha fazlasına ulaşabilirsinzi. Türkiye’nin ilgisini çeken kişilerle ilgili ‘kimdir‘ tarzında haberler okumaktan hoşlanıyorsanız aşağıdaki haberler tam size göre.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here