Nani hayatının en kötü günlerini İstanbul'da mı geçirdi?

Serhat Ramay
152 kere okundu

Spor

Nani hayatının en kötü günlerini İstanbul'da mı geçirdi? - Spor Haberleri

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe forması giyen Portekizli yıldız Luis Nani’nin Guardian’a verdiği röportajın ‘yanlış anlaşılması’ olay yarattı.

Hayatının en kötü günleri şeklinde bahsettiği zamanlar aslında Fenerbahçe değil, Manchester United günlerine işaret ediyordu.

Bugün basında çıkan "Nani, Fenerbahçe'de oynadığı dönemi hayatının en kötü günleri olarak niteledi" şeklinde çıkan haberler aslında tamamen bir yanlış anlaşılma. İşte Nani'nin, Guardian'a verdiği röportajda söyledikleri:

"-Manchester United'la beş yıllık sözleşme imzaladıktan sonra- Hayatımın en güzel anı olabilirdi ama en kötüsüne dönüştü. Böyle bir kontrat imzaladığınızda, insanların arkanızda duracağını, size yardım edeceğini düşünürsünüz. Ama bunun tam tersi olduğunda, stres başlar. Moralim çok bozuktu, ve tabi ki, üzerine sakatlıklar da geldi. Çok kötü bir zamandı. Moralim çok kötüydü, büyük hayal kırıklığı yaşamıştım."

Nani aslında United'la imzaladığı beş yıllık sözleşmenin ardından David Moyes'un ona forma şansı vermemesinden bahsediyordu. Sözlerinin devamında, Moyes'un yerine gelen Louis van Gaal'den de bahseden Nani, "Bana takımda kalıp oynamak için savaşmak istiyorsam kalabileceğimi ama kafasındaki ilk opsiyonun ben olmadığımı, belki ikinci seçenek olabileceğimi söyledi. Ben de ona 'Hayır, ben uzun süredir buradayım ve bu kulüp için hep çok önemli oldum. Bence karar vermelisin. Ben, her maçta ilk 11 başlamak istiyorum' dedim."

Daha sonra Nani'nin Sporting'e kiralandıktan sonra Fenerbahçe'ye transfer olduğunun belirtildiği yazıda Nani, Fenerbahçe günleriyle ilgili olumlu ya da olumsuz herhangi bir açıklamada bulunmuyor. Sporting'den sonra tekrar yükseldiği ve Valencia'ya transferi sonrası bir kez daha heyecan yarattığı kaydediliyor.


Spor Haberleri

Yorum