Nazlı Hamarat Renkli Sayfalar'da açıkladı

Oğuzhan Hacıoğlu
540 kere okundu

Magazin

Nazlı Hamarat Renkli Sayfalar'da açıkladı - Magazin Haberleri

Nazlı Hamarat Renkli Sayfalar programında öldürülen eşi ile ilgili yaptığı açıklamada tehdit telefonlarını aldığını açıkladı.

Kanal D'nin sevlen magazin programı olan Renkli Sayfalar'a katılan İşte Benim Stilim'in eski yarışmacısı Nazlı Hamarat eşinin ölümü ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Eşinin cinayet silahının Türkiye'ye dahi gelmediğini ifade eden Nazlı Hamarat cesedi teşhis edemediğini belirtti. Ukrayna ve Türkiye'de yapılan otopsi sonuçlarının ardından DNA'nın yüzde 99'unun eşiyle tuttuğunu ifade eden Nazlı Hamarat eşinin yasadışı işlerde bulunduğu için mahkemeden ve cinayetten bu yüzen çekildiğini belirtti.

Nazlı Hamarat'ın eşinin annesi de belirtti

Öte yandan kendisine eşi ile ilgili bir parça gelmediğini bu yüzden cesedini tespit edemediğini dile getiren Nazlı Hamarat, "zaten ölmediyse de benim için öldü bitti" dedi. Eşinin cinayet durumunun tamamen bir senaryo olduğunu dile getiren Nazlı Hamarat eşinin annesinin de "bu benim oğlum değil" dediğini iddia etti.

Nazlı Hamarat "eşim yüzde 50 yaşıyor"

Eşinin annesinin ve kardeşlerinin kendisini arayarak "davayı araştırıyor musun" kızım dediğinde "benim kocamsa senin de oğlun siz araştırın" dediğini belirtti. Aldığı tehdit telefonlarını anlatan Nazlı Hamarat kendisine telefon açan kişilerin mücevher ile ilgili sorular sorduğunu anlattı. Kendisinin eşinin ne iş yaptığını bilmeyen Nazlı Hamarat söylediklerini tekrarlayarak eşinin yüzde 50 yaşadığını yüzde 50 öldüğünü iddia etti.


Magazin Haberleri

Yorum