Nazlı Hamarat'ın eşi Emir Cevdet Şaşmaz ölmedi mi? Davada FETÖ izi

Serhat Ramay
310 kere okundu

Televizyon

Nazlı Hamarat'ın eşi Emir Cevdet Şaşmaz ölmedi mi? Davada FETÖ izi - Televizyon Haberleri

Emir Cevdet Şaşmaz'ın yaşadığına dair kanıtlar mı var? Cevdet Şaşmaz'ın ikinci eşi Nazlı Hamarat Renkli Sayfalar programında bomba açıklamalar yaptı. Nazlı Hamarta, 'Cevdet Şaşmaz beni telefonda arayıp yaşıyorum dese şaşırmam' diye konuştu.

Yasa dışı işler yapan Emir Cevdet Şaşmaz Ukrayna'na yakılarak, başı kesilerek öldürüldüğü iddia edilmişti. Bugün Renkli Sayfalar programına katılan Nazlı Hamarat bu ölümle ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

Emir Cevdet Şaşmaz ölmedi mi? Nazlı Hamarat açıkladı

Nazlı Hamarat canlı yayında, "Arkadaşlarının yüzde 80’i öldüğüne inanmıyor. Bir ay önce biri bana Ukrayna’da yaşadığını söyledi. Benden fotoğraf için para istediler. Onun bir hayatı var. Türkiye’ye giremiyor. Eğer girerse hapse girer dediler.

nazlı hamarat cevdet şaşmaz ölmediğini düşünüyor

Nazlı Hamarat'tan FETÖ iddiası

Nazlı Hamarat Cevdet Şaşmaz için verilen raporda imzası olan doktorların FETÖ nedeniyle görevden alındığına dikkat çekti. Nazlı Hamarat, "Şu an FETÖ soruşturması da var. DNA raporuna imza atan bütün doktorlar açığa alındı. FETÖ nedeniyle. Ortada para da dönüyor olabilir. Benim için yüzde elli yaşıyor. Ama benim için artık ölmediyse de öldü öldüyse de öldü" diye konuştu" ifadelerini kullandı.

Nazlı Hamarat ayrıca, "Kızın biri beni Almanya’dan aradı. Bu işle ilgili. Emir Cevdet Şaşmaz beni arasa hiç şaşırmam. O sürprizlerle dolu birisi. Beni değerli taşlar için arayıp tehdit edenler de oldu" dedi.


Televizyon Haberleri

Yorum