Ne Giysem Yakışır 3. haftada kim elendi? Sera mı Özden mi?

Serhat Ramay
3427 kere okundu

Televizyon

Ne Giysem Yakışır 3. haftada kim elendi? Sera mı Özden mi? - Televizyon Haberleri

Ne Giysem Yakışır üçüncü haftada kim elendi? Ünlü moda yarışmasında Sera ve Özden son ikideki elenme adayları oldu kararı ise yarışmacılar verdi. Ne Giysem Yakışır kim elendi sorusunun yanıtı haberimizde.

Elenme adayları arasında Alina, Cengiz Abazoğlu tarafından koruma altına alıdı. Ünlü modacı elenme adayları arasında Emine ve Göksu’yu da koruma altına aldı. Böylelikle Ne Giysem Yakışır yarışmasının 13. bölümünde elenme adayı iki isim kaldı. Son ikiye kalan Sera mı yoksa Özden mi elendi? 7 Ekim Cuma günü yaşanan büyük finalde şıklık için yarışan güzellerden hangileri geçer not lamadı?

Ne Giysem Yakışır’da kim elendi?

Cengiz Abazoğlu’nun koruma altına aldığı isimlerin ardından yarışmaya bu hafta katılan Sera ve Özden elenme adayı oldu. Elenen ismi yarışmacılar belirledi. Böylelikle kim elendi sorusu yanıt buldu. Yarışmacıların oylarıyla Sera dörde bir oyla elenen isim oldu.

Ne Giysem Yakışır 3. haftada kim elendi?

GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

Ne Giysem Yakışır eleme haftasında kim elendi? Eleme öncesi Cengiz Abazoğlu kontseptlerin başarılarını ön plana alarak üç isim belirledi ve korumaya aldı. Haftanın finalinde kim elendi sorusu yanıt bulmadan önce Cengiz Abazoğlu Segah, Damla ve Göksu’yu koruma altına aldı. Abazoğlu, kontseptlerin başarılarını ön plana alarak bu üç ismi belirledi.

Elenme adayı iki isim vardı. Öykü ve Özden. Büşra, Öykü’nün gitmesini istedi. Emine de Öykü’nün gitmesini istedi. Pelin Öykü’nün gitmesini istedi. Aysun ise Özden’in gitmesini istediğini söyledi. Son olarak Alina da Öykü’nün elenmesini istedi.

İkinci haftada elenen isim Öykü oldu. Öykü dörde 1 oyla Ne Giysem Yakışır’a veda eden isim oldu.


Televizyon Haberleri

Yorum