Ne Giysem Yakışır’da kim elendi? Büşra mı Segah mı?

Serhat Ramay
3015 kere okundu

Televizyon

Ne Giysem Yakışır’da kim elendi? Büşra mı Segah mı? - Televizyon Haberleri

Ne Giysem Yakışır'da kim elendi? Cengiz Abazoğlu'nun hazırladığı moda yarışması Ne Giysem Yakışır'da bir kişi daha yarışmaya veda etti. İşte haftanın eleneni ve yıldız kazananı.

Cengiz Abazoğlu’nun hazırladığı Ezgi Avcı’nın sunduğu moda ve giyim yarışması Ne Giysem Yakışır’da elenme stresi vardı. Cuma günü yayınlanan eleme gecesinde bir isim daha yarışmaya veda etti. Büşra ve Segah son ikiye kalan isim oldu. Büşra mı Segah mı? Ne Giysem Yakışır'da kim elendi?

Ne Giysem Yakışır'da kim elendi?

Ne Giysem Yakışır’daki eleme gününde Büşra ve Segah elenme adayıydı. Ne Giysem Yakışır yarışmacıları kimin eleneceğine karar verdi. Büşra için dört, Segah için bir oy çıktı. Elenen isim Büşra oldu.

Cengiz Abazoğlu’nun hazırladığı Ezgi Avcı’nın sunduğu moda ve giyim yarışması Ne Giysem Yakışır’da elenme stresi vardı. Cuma günü yayınlanan eleme gecesinde bir isim daha yarışmaya veda etti.

ne giysem yakışır kim elendi

Her geçen gün Ne Giysem Yakışır yarışmasında rekabet artarken bir isim daha yarışmaya veda etti. Son ikiye kalan isimler Segah ve Büşra oldu. Son anda elenen ismi yarışmacılar belirledi. Dört isim Büşra elensin dedi. Bir kişi de Segah’ın elenmesi yönünde oy kullandı. Ne Giysem Yakışır’da elenen isim Büşra oldu.

Haftanın birincisi ise Melisa oldu. Melisa ikinci yıldızını elde etti.

Ne Giysem Yakışır yarımacısı Emine sokak ortasında bayıldı.


Televizyon Haberleri

Yorum