Ne Giysem Yakışır Segah Güza Çelik kimdir?

Serhat Ramay
652 kere okundu

Televizyon

Ne Giysem Yakışır Segah Güza Çelik kimdir? - Televizyon Haberleri

Yüksek özgüveni, tartışmacı üslubu ve yüksek giyim zevkiyle göz dolduran Ne Giysem Yakışır yarışmacısı Segah Güza Çelik kimdir?

İstanbul doğumlu 21 yaşındaki Ne Giysem Yakışır yarışmacısı Segah Güza Çelik her durumda arkadaşlarını tartışmacı üslubuyla bastırmayı deniyor. Özgüveni tavan.

Ne Giysem Yakışır Segah Güza Çelik kimdir?

Bugün Göksu ile düelloya Segah Ne Giysem Yakışır programının güçlü rakibi olarak dikkat çekicik. Arkadaşlarıyla tartışmaktan çekinmeyen iddialı kişiliğiyle dikkat çeken Göksu, düelloda Göksu’ya şans tanımadı. İşte Ne Giysem Yakışır Göksu kimdir sorusunun yanıtı.

Segah Güza Çelik Ne Giysem Yakışır programının en iddialı isimlerinden biri

Bugün düelloya Göksu ile Segah çıktı. Segah rakibine şans tanımayarak en şık isim seçildi. 21 yaşında olan ve İstanbul doğumlu güzel Ne Giysem Yakışır programındaki 10 güzelden biri.

Segah Güza Çelik kimdir

Boyunun avantajını giysileri taşırken oldukça iyi kullandığını düşünen Segah Güza Çelik nasıl giyinmesini en iyi bilen yarışmacılardan biri.

Ne Giysem Yakışır nasıl bir program

Başta İşte Benim Stilim olmak üzere fenomen moda programlarıyla adından söz ettiren TV 8'de yep yeni bir program. Gündüz kuşağında yayınlanan Ne Giysem Yakışır'ı ünlü modacı Cengiz Abazoğlu hazırlıyor. Moda programının sunuculuğunu ise Survivor ünlüsü Ezgi Avcı yapıyor. Hafta için yayınlanan programda cuma günleri final heyecanı yaşanıyor. Bir isim yarışmaya veda ediyor. Yeni yarışmacı ise salı programa katılıyor. Yarışmanın üçüncü haftasında yeni yarışmacısı Sera oldu.


Televizyon Haberleri

Yorum