Ne Giysem Yakışır’da Emine Aydın sokakta bayıldı

0
75

Ne Giysem yarışmacısı Emine Adın alışveriş sırasında baygınlık geçirdi. Gözü kararan Emine Ne Giysem Yarışması’ndaki alışveriş sırasında sokak ortasında bayıldı. Yarışmacının imdadına yapım ekibi yetişti. Baygınlık geçiren Emine için ambulans çağrıldı.

Emine Aydın Ne Giysem Yakışır’da bayıldı

Ne Giysem Yakışır yarışmacısı Emine Aydın alışveriş sırasında bayıldı. Ambulans geldi ama hırsıl yarışmacı “Yarışmaya devam etmek istiyorum, düellomu tamamlamak istiyorum” diyerek ambulanstan indi ve alışverişine devam etti.

Elbise alışverişi, ayakkabı seçimi, kuaför derken Emine Ne Giysem Yakışırarışmasında bir anda bayıldı. Koşuşturma sırasında “Bayılabilirim. Gözüm kararıyor. Ağlayacağım” diyen Emine daha fazla dayanamayarak yolun ortasında bir anda baygınlık geçirdi.

Bugün Ne Giysem yarışmacısı Emine Aydın alışveriş sırasında sokakta bayıldı.

Bayılan Emine yarışmaya yine de devam etti

Baygınlık sonrası kendine gelir gibi olan Emine Aydın, “Orada gözüm karıncalandı. Önümde pul pul bir şeyler gördüm. Çok zorladım kendimi. Sonra gözüm karardı ve vücudum tutmadı. Bacaklarımın içi titriyor” dedi

Ne Giysem Yakışır yarışmacısı için ambulans çağrıldı. Sağlık ekipleri Emine’yi sağlık kontrolünden geçirdi. Bundan sonrasındaysa ilginç anlar yaşandı. Kısa süre sonra Emine, “Düellomu bitirmek istiyorum. Mesafe uzun değil. Yarışmaya devam etmek istiyorum. Kuaföre geçeceğim. Yarışmaya devam etmek istiyorum” dedi.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here