Neslihan Atagül hamile iddiaları doğru mu?

Oğuzhan Hacıoğlu
701 kere okundu

Magazin

Neslihan Atagül hamile iddiaları doğru mu? - Magazin Haberleri

'Neslihan Atagül hamile' iddiaları yanıt buldu. Aşiyan oyununu izlemeye giden Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu 'Neslihan Atagül hamile' iddialarına açıklık getirdi

Geçtiğimiz yaz muhteşem bir düğünle dünya evine giren Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti önceki akşam Bither Dinçel'in hem yazarlığını yaptığı hem de tek başına rol aldığı Aşiyan oyununa katıldı. Beşiktaş'da bulunan Ezop Sahne'de gerçekleştirilen oyunun ardından gece katılan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Magazin muhabirlerinin "bebek yapmayyı düşününyor musunuz" sorusuna "her şeyin bir zamanı var" cevabını veren Neslihan Atagül'ün hamile olmadığı ve şimdilik oyunculuk kariyerine ara vermek istemediği öğrenildi. Atagül ve Doğulu'nun basında çıkan haberlerde anne ve baba olmaya hazırlandıkları ifad edilmiş ancak ikilinin böyle bir karar için henüz erken dediği belirtilmişti.

Geçtiğimiz günlerde Kadir Doğulu'nunu ağabeyi Kemal Doğulu'nun doğum gününde biraraya gelen gelen çift doğum gününde oldukça eğlenmiş, Kemal Doğulu ise Neslihan Atagül'ün hızmasının sorulması üzerine "ben çok beğendim" yanıtını vermişti.


Magazin Haberleri

Yorum