Nihat Doğan bombaladı! Defye Joy Foster'ın ölümünde FETÖ izi

Serhat Ramay
207 kere okundu

Türkiye

Nihat Doğan bombaladı! Defye Joy Foster'ın ölümünde FETÖ izi - Türkiye Haberleri

Söylemezsem Olmaz programında 'Fethullah Gülen ilk kez FETÖ diyen kişi Defye Joy Foster'dı' diyen Nihat Doğan canlı yayında çok önemli açıklamalarda bulundu.

Savcıları göreve davet eden Nihat Doğna, "Ünlü sunucu Defne Joy Foster 2011 yılında Kerem Altan'ın evinde ölü bulunmuştu. Defne 2011 yılında ilk kez FETÖ diyen kişidir. O zaman bunu kimse diyemezdi. Kızcağız FETÖ dedi 3 ay sonra ölü bulundu. Kimin evinde? FETÖ nedeniyle kapatılan Taraf gazetesinin genel yayın yönetmeni Ahmet AIltan'ın oğlu Kerem Altan'ın evinde ölü bulundu" dedi.

Hrant Dink cinayetinden farkı yok

Lütfen bu dosyayı bir kez daha açın. Bir sanatçı arkadaşımızın Ahmet Altan'ın evinde ölüp dosyanın üç-beş ayda kapatılması mümkün değil. Bunun üzerine gitmeliyiz. Defne'nin kocasına da ulaşalım. Onu tehdit etmişler mi diye soralım. Bu cinayetin Hrant Dink cinayetinde farkı yoktur. Cem Küçük kardeşimi de bu konuyla ilgilenmeye çağırıyorum. FETÖ'ye karşı büyük bir mücadele yürütüyor Cem Küçük. Umarım Defne Joy Foster ölümüne de bu gözle bakıp araştırır. Hrant Dink gibi Aselsan mühendisleri gibi Defne Joy Foster da yüzde 99 cinayete kurban gitti.


Türkiye Haberleri

Yorum