Nihat Doğan: Gülben Ergen Türkan Saylan olmak istiyor

Serhat Ramay
444 kere okundu

Magazin

Nihat Doğan: Gülben Ergen Türkan Saylan olmak istiyor - Magazin Haberleri

Söylemezsem Olmaz programında bomba açıklamalar yapan ünlü şarkıcı Nihat Doğan, geçen yılki Kelebek ödül törenlerinde Can Dündar'a selam göndermiş olmasını gündeme taşıdı. Nihat Doğan, 'Gülben yeni Türkan Saylan olmak istiyor' dedi.

Programda önce FETÖ'ye destek olduğu için firar eden Can Dündar'ı yerden yere vuran Nihat Doğan Gülben Ergen'i sert şekilde eleştirdi. Can Dündar'ın MİT tırlarından tutuklu olduğu dönemde ödül aldığı organizasyonda Gülben Ergen Can Dündar'a selam göndermişti. Bu durumu yeniden gündeme taşıyan Nihat doğan, ünlü şarkıycıyı eleştirdi.

"GÜLBEN ERGEN TÜRKAN SAYLAN OLMAK İSTİYOR"

Gülben Ergen sanırım yeni Türkan Saylan olmak istiyor. Bir ara bu role Sezen Aksu da soyunmuştu. Gülbencim senden Türkan Saylan olmaz. Halkın da MİT tırları büyük bir ihanet. Halk bunu hazmedemiyor. Erhan Çelik'in de muhalif söylemleri olmuştu daha önce. Halkın da tepkisi bu yüzden. Böyle bir kadının eşini nasıl işe alıyorsunuz tepkisidir bu TRT'ye. Gülben Ergen’in yayınına biri selamünaleyküm diyerek bağlanmıştı. Ama Gülben Ergen ‘Merhaba’ şeklinde cevap vermişti. Allah’ın selamını almıyorum demeye getirdi yani. Gülben Ergen Türkan Saylan’ın yoluna girmek istiyor olabilir. Gülben bence artık bir özür dilemeli. Can Dündar’a gönderdiği selamdan dolayı özür dilemeli. Hatayı herkes yapar.

Kaynak: haberbedava.com


Magazin Haberleri

Yorum