Nihat Doğan: Köpek görünce utancımdan kaçıyorum

Oğuzhan Hacıoğlu
226 kere okundu

Söylemezsem Olmaz

Nihat Doğan: Köpek görünce utancımdan kaçıyorum | Televizyon - Söylemezsem Olmaz Haberleri

Beyaz TV'nin sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz'da sunucular arasında yer alan Nihat Doğan köpeklerle ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı.

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz'ın pazartesi günü ekrana gelen bölümünde Adnan Oktar'ın ekonomik kriz ile ilgili yorumunun değerlendirildiği esnada bir anısını anlatan Nihat Doğan köpekleri görünce utancından kaçtığını ifade etti.

Kur'an'da yazan sakadat ve hizmet ile ilgili ayeti okuduktan sonra kapısının önündeki köpek ile ilgili anısını anlatan Nihat Doğan izleyicileri şaşkına çevirdi.

Kendisinin köpeği olmadığını dile getiren ünlü şarkıcı birgün kapısının önünde bulunan bir köpeğe kemik verdiğini aradan geçen günlerin ardından köpeğin kendisine iyice alıştığını belirterek "Yolda bir adamla çarpıştım önüne bak kardeşim demeden köpek benden önce atladı" dedi.

Kur'an'da okuduğu sadakat ve hizmet ile ilgili ayetin ardından başına bu olayın geldiğini ifade eden Nihat Doğan, köpeklerin sahip olduğu sadakat duygusundan dolayı köpek gördüğünde korkudan değil utancından köpeklerden kaçtığını söyledi.


Söylemezsem Olmaz Haberleri

Yorum