Nihat Doğan’ın sevgilisi Selen Yakıcı kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

0
1336

Nihat Doğan’ın sevgilisi Selen Yakıcı kimdir? Söylemezsem Olmaz programına sürpriz şekilde katılan Nihat Doğan’ın sevgilisi Selen Yakıcı, “Biz 15 Temmuz’da tanıştık” dedi.

Nihat Doğan’ın canlı yayında ekrana çıkan sevgilisi Selen Yakıcı kimdir? Nihat Doğan’ın sevgilisi, ünlü türkücü ile ne zaman tanıştıklarını anlattı. Selen Yakıcı Nihat Doğan ile 5 aydır birlikte olduklarını anlattı. Yakıcı, Nihat Doğan için “15 Temmuz’da tanıştık. Ona darbe sevgilim diyorum” şeklinde konuştu.

Nihat Doğan canlı yayına çıkan sevgilisiyle nasıl tanıştığını anlatırken “Biz 15 Temmuz’da ilk kez buluşacaktık. İlk yemeğimizi yiyecektik. Ama o gün darbe oldu” dedi.

Nihat Doğan’ın sevgilisi Selen Yakıcı Söylemezsem Olmaz stüdyosuna gelerek sürpriz yaptı.

Selen yakıcı kimdir?

19 Ekim 1990 doğumlu olan Nihat Doğan’ın sevgilisi Selen Yakıcı, Mersinli. Kültür Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde okudu. 2014’te Miss Turkey güzellik yarışmasında ilk 20’de yer aldı. Selen canlı yayında bir ömür boyu Nihat ile birlikte yaşamak istediğini söyledi.

 

Canlı yayına katıldığı ilk andan itibaren Selen kimdir diye merak ediliyor. Nihat Doğan yeni sevgilisine canlı yayında düet de yaptı. Son şarkılarından birini Selen Yakıcı için okudu. Nihat Doğan, klibini sevgilisiyle çekmek istediğini de söyledi.

Mersin doğumlu Selen’in ailesi İstanbul’da yaşıyor. Selen, annesinin Nihat’ı çok sevdiğini söyledi. Babasının da Nihat ile sevgili olduğundan henüz haberi olmadığını söyledi.

Selen Yakıcı Bu Tarz Benim’de yarışmıştı

Bazıları için Selen Yakıcı tanıdık gelebilir, ekranlarda daha önce görmüş olabilir. Bu doğru. Çünkü 26 yaşındaki güzel model geçen yıl Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasında boy göstermişti. Geçen yıl Bu Tarz benim yarışmasını Ebru Akel sunmuştu. Jüri kadrosunda ise Cemil İpekçi, moda yazarı Sibel Arna, stil danışmanı Umut Eker ve Sertaç Ortaç’ın manken eşi Chloe Loughnan Ortaç almıştı.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here