Niran Yalaz kimdir kaç yaşında

Oğuzhan Hacıoğlu
583 kere okundu

İşte Benim Stilim

Niran Yalaz kimdir kaç yaşında | Televizyon - İşte Benim Stilim Haberleri

Niran Yalaz İşte Benim Stilim adlı yarışma programının yeni sezonunun en iddialı isimlerinden olacak. Niran yalaz kimdir ve kaç yaşında sorularının cevabı haberimizde.

İşte Benim Stilim adlı fenomen yarışma programı bu sezon da izleyiciyi ekrana kitleyecek. Yarışmada birbirinden iddialı isimler yer alırken, bu yıl jüri üyesi koltuğunda sürpriz bir isim de oturacak. Kerimcan Durmaz'ın da haftada 1 gün yer alacağı yarışmanın iddialı isimlerinden biri de güzel model Niran Yalaz olurken Niran Yalaz kimdir sorusunun cevabı merak konusu oldu.

NİRAN YALAZ KİMDİR NERELİ?

Aynı zamanda olan güzel yarışmacı 1996 yılında Bursa'da dünyaya geldi. 20 yaşında olan başarılı yarışmacı 17 yaşından bu yana modellik ve mankenlik yaparken bir yandan da oyunculuk üzerine eğitimler almaya devam ediyor. Asıl hedefi oyunculuk olan güzel modelin moda ile de yakından ilgilendiği öğrenilirken tam adının Dilara Niran Yalaz olduğu belirtildi.

İlk bölümde kendinden bahseden Niran Yalaz normalde çok iyi birisi olduğunu ifade ederken "ama tersime gelmesinler tersim çok pistir, seven beni çok sever sevmeyen de nefret eder öyle söyleyeyim" dedi.

Siyah ağırlıklı bir kombin tercih eden Niran Yalaz kombinin altına kırmızı ayakkabıyı tercih edince Nur Yerlitaş'tan ilk uyarısını aldı. Nur Yerlitaş "sen bu programı çok izlemişsin belli ama o kırmızı ayakkabılarını ben beğenmedim" diyerek kombinde hatalı bulduğunu ifade etti.

NİRAN YALAZ BEST MODEL'E DE KATILMIŞ

Geçtiğimiz yıl Best Model Of Turkey adlı yarışmaya da katılan Niran Yalaz cesur kıyafetleri ve düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çekerken modellik bilgisi ile de yarışmada fark yaratmayı amaçlıyor. İşte Niran Yalaz'ın Best Model fotoğraflarından oluşan bir video.

TATİLİ ÇOK SEVİYOR

Paris ve Milano gibi bölgelere tatile de çıkan güzel model tatil bölgelerinde çektirdiği fotoğrafları takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmiyor. İşte Niran Yalaz'ın sosyal emdya paylaşımları;

https://twitter.com/yalazniran96/status/776852091704860672

https://twitter.com/yalazniran96/status/742752772207091712

https://twitter.com/yalazniran96/status/770754545504911360


İşte Benim Stilim Haberleri

Yorum