Nur Yerlitaş Facetime ile Renkli Sayfalar'a bağlandı

Oğuzhan Hacıoğlu
199 kere okundu

Televizyon

Nur Yerlitaş Facetime ile Renkli Sayfalar'a bağlandı - Televizyon Haberleri

Bugün başlayacak olan İşte Benim Stilim yarışması öncesi Renkli Sayfalar'a telefon ile bağlanan Nur Yerlitaş hastalığıyla ilgili açıklamalarda bulundu

Yeni sezonuyla bugün TV8 ekranlarında olacak olan İşte Benim Stilim'de jüri üyeleri arasında yer alan Kerimcan Durmaz Renkli Sayfalar'ın konuğu oldu. Program sunucularının kendisinden rica etmesinin ardından Nur Yerlitaş'ı popüler görüntülü iletişim uygulaması olan Facetime'dan yayına alan Kerimcan Durmaz, Nur Yerlitaş ile Renkli Sayfalar sunucularını görüştürdü.

Kameraların Kerimcan Durmaz'ın telefonuna odaklandığı dakikalarda Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sorularını yanıtlayan Nur Yerlitaş hastalığı ile ilgili detaylardan da bahsetti.

NUR YERLİTAŞ: HASTALIK ALLAH'IN BANA BİR HEDİYESİ

Bundan sonra her ortamda bulunmayacağını ifade eden Nur Yerlitaş hastalığın Allah'ın bir hediyesi olduğunu belirterek "bu hediyeye çok iyi bakacağım" dedi.

Bir yakının kendisini uyarmasının ardından hastaneye gittiğini ve burada hastalığının ortaya çıktığını belirten başarılı modacı zor günler atlattığını ifade etti.


Televizyon Haberleri

Yorum