Nur Yerlitaş kanser mi meme kanseri mi?

Serhat Ramay
1703 kere okundu

Magazin

Nur Yerlitaş kanser mi meme kanseri mi? - Magazin Haberleri

Ünlü modacı Nur Yerlitaş meme kanseri oldu. Ancak bazıları onun kanser olduğu yolunda yanlış bir algıya kapıldı. Nur Yerlitaş kanser mi yoksa meme kanseri mi diye bir ikilem oluştu.

İşte Benim Stilim’in ünlü modacısı Nur Yerlitaş’ın meme kanseri olduğu ortaya çıktı. Dün akşam öğrenilen haberle hayranları büyük bir şok yaşadı. Ancak meme kanseri teşhisi akılları karıştırdı. Pek çok insan Nur Yerlitaş kanser mi sorusunu soruyor.

Nur Yerlitaş Kanser mi meme kanseri mi?

Nur Yerlitaş kanser mi yoksa konan teşhis meme kanseri mi? Bu sorunun yanıtı neyse ki meme kanseri. Diliyoruz ki Nurella geçireceği operasyonun ardından bir an önce toparlanıp sahalara geri dönecek. Belki kemoterapi bile geçirmesine gerek kalmayacak.

Nur Yerlitaş'a meme kanseri teşhisi

İşte Benim Stilim için hastaneye gitmişti

Bugün Kanal D’deki Renkli Sayfalar programında Nur Yerlitaş’ın kanser olduğu haberi konuşuldu. Yakında İşte Benim Stilim yarışması başlıyor. Yarışmada daha güzel görünmek için hastaneye meme küçültme ameliyatı için giden Nur Yerlitaş’ın memesinde bir kitle tespit edildi. Ardından hemen detaylı bir kontrolden geçirildi. Sonrasında meme kanseri teşhisi konuldu.

Nur Yerlitaş hastalığını sosyal medya hesabından duyurdu. Ağlayan bir kadın fotoğrafı paylaşan Yerlitaş “Bazen hayat size sürprizler yapar” notunu düştü.

Demet Akalın’dan Nur Yerlitaş’a büyük sürpriz

Demet Akalın, büyük sevgi duyduğu Nur Yerlitaş’ı yalnız bırakmadı. Hastanede kendisini ziyaret etti. Süsü seven Nur Yerlitaş’ın hastane odasını yeni doğum yapmış bir annenin odası gibi çiçeklerle, süslerle donattı.

Nur Yerlitaş'ın hastalığı için binlerce kişi sosyal medya hesabından geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


Magazin Haberleri

Yorum