Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya reytingde rakip olacak

Oğuzhan Hacıoğlu
292 kere okundu

Televizyon

Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya reytingde rakip olacak - Televizyon Haberleri

Geçtiğimiz yıl Paramparça dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay ve mahkemelik olduğu Erkan Petekkaya bu kez reytingde karşı karşıya gelecek.

Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger, Farah Zeynep Abdullah’ın başrolde oynadığı “Muhteşem Yüzyıl-Kösem” dizisinin yayın tarihi belli oldu. Kösem Sultan ile oğlu IV. Murad’ın zorlu mücadelesinin anlatılacağı dizinin ilk bölümü 14 Kasım Pazartesi Fox TV’de ekrana gelecek.

Yeşilçay’ın geçen sezon olaylı bir şekilde ayrıldığı Star TV’deki “Paramparça” dizisi de Pazartesi günleri yayınlanıyor. Yeşilçay “Bana aylarca mobbing uyguladı” diyerek taciz imasında bulunduğu ve mahkemelik olduğu Erkan Petekkaya ile bu sezon reyting yarışı içine girecek.

Star TV ve FOX TV'nin dizilerinin yarışacağı aynı saatlerde iki dizinin birden yayınlanacağı ilk hafta diziseverler tarafından merakla beklenmeye başladı. Paramparça'nın yeni sezon tarihi henüz açıklanmazken Erkan Petekkaya'nın yazın yaptığı tatil ile dizinin yeni sezon çekimleri için enerji depoladığı ifade edilmişti.


Televizyon Haberleri

Yorum