Nuri Alço dürümcü oldu

Oğuzhan Hacıoğlu
176 kere okundu

Magazin

Nuri Alço dürümcü oldu - Magazin Haberleri

Yeşilçam filmlerinde 'ilaçlı gazoz' yapımı ile hafızalarda yer edinen Nuri Alçı bu kez 'gazozu bıraktım artık dürümle bayıltacağım' diyerek espri yaptı.

Kebo adlı bir dürümcünün reklam yüzü olan Nuri Alço Antakya'daki hayranlarına dürüm ile ilgili bilgiler verirken kendisine gösterilen ilgi oldukça yoğundu.

Antakya'nın 20 yıllık meşhur dürümcüsü Kebo'nun marka yüzü olan Nuri Alço, markanın İzmir Alsancak'taki ilk şubesinin açılışına katıldı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılışta özellikle kadınlar, usta oyuncu ile fotoğraf çektirmek için uzun kuyruklar oluşturdu ve cep telefonları ile sanatçının bol bol görüntüsünü çekti.

Dansçılar eşliğinde açılışı yapan Nuri Alço, tezgahın başına geçerek, firma sahibi Akın Kıral ile birlikte döner kesti. Daha sonra kamyonun üzerine çıkarak kendisine ayrılan koltuğa oturan Alço, ilgiden memnun kaldı.

Gazoz esprisinin artık rafa kalktığını belirten Alço, "Kebo acısını yiyenler zaten lezzetten bayılacak. Benim bayıltmama gerek kalmadı" dedi. Firma sahibi Akın Kıral ise İzmir'e kısa zaman sonra ikinci şubeyi açacaklarını belirterek, ürünlerinin yüzde yüz doğal, soslarının ise günlük olduğunu İzmir'den sonra İstanbul'a yatırım yapacaklarını söyledi.

Etiketler: nuri alço

Magazin Haberleri

Yorum