Nurullah hastanelik oldu Solmaz ziyarete gitti

0
17

Evleneceksen Gel’de Nurullah’ın hastanelik olması Solmaz’ın duygularının yumuşamasına neden olabilir mi? Solmaz soluğu hastanede tedavi gören eski talibi Nurullah’ın yanında aldı.

Nurullah’ın neden hastanede olduğu, rahatsızlığınız ne olduğu henüz bilinmiyor ancak bilinen tek şey var ki o da Solmaz’ın hasta yatağındaki Nurullah’ı ziyaret ettiği. Solmaz’ın Nurullah’ı hastanede ziyaret etmesi çok konuşulacağa benziyor.

Solmaz hastanelik olan Nurullah’ı ziyaret etti

Ekranların fenomen izdivaç programlarından biri olan Evleneceksen Gel’de Solmaz’ın eski talibi Nurullah’ın hastanelik olması ikili arasında yeniden aşk söylentilerinin çıkmasına neden oldu.

Hastanelik olan Solmaz’ın ziyaretine ilk gidenlerden biri Nurullah olmuştu.

Solmaz, Nurullah’ı eski yaşananlmarın hatrına ziyaret ettiğini söylerken Nurullah’ın da duygusal anlar yaşadığı dikkatlerden kaçmadı. Solmaz’ın yaptığı bu duygusal geçmiş olsun ziyareti Nurullah ile arasında yeni bir aşkın başlamasına neden olabilir mi?

 

Daha önce de benzer bir ziyareti Nurullah yapmıştı. Hastaneye düşen Solmaz’ı ilk ziyaret edenlerden biri Nurullah olmuştu.

Solmaz: Gelişimi yanlış anlama

Solmaz, arasının bozuk olduğu Nurullah’a hastane ziyaretinde “Sakın bu gelişimi yanlış anlama” diyerek “Kötü günümde sen benim yanımda oldun şimdi de ben senin yanında olmak istedim. Sana karşı olan vefa borcumu ödüyorum” ifadelirini kullandı.

Nurullah ise, “Buraya gelişini yanlış anlamadım. Denedik ama bizim ilişkimiz olmadı. Nokta. Umarım hayatta hep iyi olursun” diye konuştu.

Aslında nurullahın hastaneye yatması ilk kez yaşanan bir vaka değil.  Nurullah geçen yıllık Kasım ayında da rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılarak Sevmemiştir bu dönemde Nurullah Hastanede ziyaret eden kişi o dönemki talibi Gözde olmuştur

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here