Nurullah Solmaz ve Gözde'ye bir recalim var dedi

Oğuzhan Hacıoğlu
6091 kere okundu

Televizyon

Nurullah Solmaz ve Gözde'ye bir recalim var dedi - Televizyon Haberleri

Evleneceksen Gel'in 28 Kasım'da ekrana gelen bölümünde Nurullah bu kez bir recalim var diyerek Solmaz ve Gözde'ye göndermede bulundu.

Evleneceksen Gel'in pazartesi günü ekrana gelene yeni bölümünde Solmaz Kaan ve Nurullah Gözde arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Cuma günü yayınlanan programda Nurullah, "İçim acıyor Seda abla" diyerek Solmaz'a karşı olan hislerinin hala bitmediğini ima etmiş ve Gözde'den düşünmek için süre istemişti.

O gün yaşananları hatırlatan Kaan, artık Nurullah'ın Solmaz ile ilgili düşüncelerini ifade etmemesini isterken Solmaz da Nurullah'ın boş konuştuğunu dile getirmişti. Solmaz'ın bu ifadelerinin ardından araya giren Nurullah "Bir recalim var hocam, yaş nane kuru nane böyle giderse üçümüzün sonu da tımarhane" diyerek Solmaz'a yanıt verdi.

Nurullah'ın recalim var sözlerine karşılık yanıt veren Solmaz da "Aman bir recalim var, için mi yandı kremini sür, kolunmu kırıldı kremini sür" diyerek cuma günü stüdyoya getirdikleri yanık kremini hatırlattı.

KAAN: BEN ANLAMAM ÖYLE ŞEYLERDEN

Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın Kaan'a yönelik "Kaan senin bir recalin yok mu bak Solmaz ve Nurullah atışıyor" demesinin ardından Kaan "benim öyle şeylerle işim olmaz abla" diyen Kaan sessiz kalmayı tercih etti.

GÖZDE: NURULLAH YANIMA GELECEK

Gözde Nur ise Solmaz ile Kaan'ın birbirlerine çok yakıştıklarını ifade ederek Nuruullah'ın da ilerleyen programlarda kendisinin yanına geleceğini söyledi.


Televizyon Haberleri

Yorum