Nusret ve tuz dökme fotoğrafı Amerika’da caps oldu

0
26

Etlerle çok enteresan bir ilişkisi olan ve bu yönüyle dünyaya yayılan bir üne sahip olan Nusret NBA takımlarından Golden State Warriors ve ünlü şarkıcı Bruno Mars’ı da etkiledi. Nusret’in ete tuz ve baharat dökerken kullandığı stil kısa sürede dünyada marka olmaya başladı.

Nusret ve tuz dökme fotoğrafı

Ünlü etçi artık dünyada da hiç olmadığı kadar meşhur. Caps çılgınlığı ABD’deki NBA ligindede hız kesmeden devam ediyor. Dünyanın en büyük ve eğlenceli basketbol ligi olan NBA’de Golden State Warriors ile Sacramento Kings arasında geçen atışmaya bir şekilde Nusret ve onun baharat serpme stili de dahil oldu.

Nusret’in fotoğrafını caps olarak kullanan yalnızca Golden State Warriors da değil üstelki. Bruno Mars da Nusret’in o ünlü fotoğrafını kullanmaktan kendini alamadı.

"Face to face!" dedi.#saltbae #saltlife #salt

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et) on

Nusret ABD’de basketbol takımlarının ve Bruno Mars’ın gözdesi

Nusret Gökçe’nin etlere tuz dökerken yarattığı o stilli fotoğraf NBA takımlarından ABD jet sosyetesine kadar herkesin dilinde artık. Nusret’in tuz dökme stili adeta marka oldu.

‘SaltBae’ etiketi ile paylaşılan o fotoğrafa nasıl dolaşıma girdi? SaltBae etiketi Herkesten önce gelen tuz anlamına geliyor.

https://www.instagram.com/p/BSqNws1l0_j/?taken-by=nusr_et&hl=tr

Golden State Warriors, Sacramento Kings ile oynadığı maçın ardından bir de bunun caps’ini kullandı. Karşılaşmayı geriden gelip kazanmayı başaran Golden State Warriors, üstünlüğünü sosyal medyadan da ilan etmek istedi. Ancak Sacramento Kings bunu kabul etmeye yanaşmadı. Golden State Warriors de çare olarak Nusret Gökçe’nin tuz döktüğü o caps’i kullandı.

2017 Oscar adayi sensin dedi#saltbae #saltlife #salt @leonardodicaprio

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et) on

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here