O Hayat Benim 109. yeni bölüm fragmanı Efsun Ölecek mi?

Oğuzhan Hacıoğlu
1050 kere okundu

Televizyon

O Hayat Benim 109. yeni bölüm fragmanı Efsun Ölecek mi? - Televizyon Haberleri

13 Kasım pazar akşamı yayınlanacak olan O Hayat Benim'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 109. bölüm fragmanında Bahar ve Ateş arasında yine hareketli dakikalar yaşanırken Efsun ölecek mi sorusu da yanıt bulacak.

Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nun başrollerini paylaştığı O Hayat Benim dizisinin 13 Kasım Pazar akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünde Ateş ve Bahar arasında yakınlaşma olacak. O Hayat Benim'in yeni bölüm fragmanında Bahar'a kendisini yalnız bırakmamasını söyleyecek olan Ateş, Bahar'dan beklemediği bir yanıt alacak. Bahar'ın elini bırakmasının ardından gözyaşlarına engel olamayan Ateş diziseverlere duygusal dakikalar yaşatacak.

Hastanede bulunan Efsun'un kızı Bahar'dan kendisini annesine götürmesini isterken annesinden ayrılmak istemediğini ifade eden Efsun'un kızı hastaneye gittiğinde kötü haberi öğrenecek. Bahar ve Efsun'un kızı hastaneye vardıklarında doktorun "üzgünüm" cevabı ile karşılacak.

13 Kasım'da yayınlanacak olan O Hayat Benim'in yeni bölümünde Efsun'un öleceği işaret edilirken 4 yıldır devam eden diziden ayrılabileceği öne sürüldü. Yaptığı kötülüklerle O Hayat Benim izleyicisini sinirlendiren Efsun bu kez ölümü ile diziseverleri üzecek.

İŞTE O HAYAT BENİM 109. BÖLÜM FRAGMANI

O Hayat Benim'in pazar günü ekrana gelecek olan yeni bölümünde Efsun'un ölümle burun buruna gelmesi sosyal medyada da gündem oldu. Efsun'un ölümü ile ilgili atılan tweetler şöyle;

https://twitter.com/medyacicocuk/status/795995092830011392


Televizyon Haberleri

Yorum