O Ses Türkiye Aida kimdir? Video izle

Serhat Ramay
306 kere okundu

Televizyon

O Ses Türkiye Aida kimdir? Video izle - Televizyon Haberleri

O Ses Türkiye’nin 30 yaşındaki Azeri şarkıcısı Aida jüri üyelerini döndürmeyi başardı.  Adele'in When We Were Young şarkısını söyleyen Aida seçimini Gökhan-Hakan'dan yana yaptı.

Babası Ahıska Türk’ü Anne Azeri İran olan Aida adı O Ses Türkiye jürisi tarafından oldukça ilginç bulundu. O Ses Türkiye’nin 30 yaşındaki Azeri şarkıcısı Aida jüri üyelerini döndürmeyi başardı.

o ses türkiye yarışmacısı aida kimdir

O SES TÜRKİYE YARIŞMACISI AİDA KİMDİR?

Aida Arap kökenli bir isim. Mısır prensesinin adı. Aida’nın aynı zamanda bir de ikizi var. 4 yıldır İstanbul’da olan Aida’nın ana dili Rusça. Sonra Türkçe sonra da İngilizce. Lise ve üniversitesiyi Kırgızistan Bişkek’te okudu.

https://www.youtube.com/watch?v=KPssRYZpfX8

Aida'nın stüdyoda ailesi de vardı. Hatta bir ikizi de olduğu öğrenildi. Stüdyonun diğer tarafında Nasiba isimli ikizi de yarışmada jüri üyeleriyle sıcak diyaloglar kurdu.

ÖZLEM CEREN AYAZOĞLU DA GÖKHAN-HAKAN'I SEÇTİ

Aida’ın ardından sahneye Özlem Ceren Ayazoğlu çıktı. 28 yaşındaki ana okulu öğretmeni Özlem için Hadise ve Gökhan-Hakan kardeşler döndü. Özlem O Ses Türkiye’de Bora Öztoprak’ın Seni seviyorum (Bu Gece) şarkısını söyledi. Ardından da tercihini Gökhan-Hakan kardeşlerden yana kullandı.

Etiketler: o ses türkiye

Televizyon Haberleri

Yorum