O Ses Türkiye İranlı Reza kimdir? Desperado şarkısını söyledi

Serhat Ramay
1646 kere okundu

Televizyon

O Ses Türkiye İranlı Reza kimdir? Desperado şarkısını söyledi - Televizyon Haberleri

O Ses Türkiye'nin İranlı yarışmacısı Reza bütün jüriyi kendine aşık etti. Daha önce O Ses Türkiye yarışmasına katılmış ancak başarılı olamamıştı. O Ses Türkiye yarışmacısı Reza yaptığı gitar şovuyla herkesi büyüledi.

Desperado şarkısını söyleyen İranlı Reza bütün jüriyi kendine aşık etti. Şarkıyı söylediği ilk andan sonra "bir daha" sesleri yükseldi. Gökhan dayanamayarak dans etti. İşte İranlı Reza'nın hikayesi.

O SES TÜRKİYE'NİN İRANLI YARIŞMACISI REZA

'Desperado' şarkısını çalan ve söyleyen İranlı Reza 30 yıldır İstanbul’da yaşıyor. O Ses Türkiye’de ikinci kez şansını denedi. En çok istediği şey O Ses Türkiye’de son noktaya kadar gidebilmek ve başarılı olmak. Anne tarafı Türk, baba tarafı Fars.

REZA'NIN 10 YAŞINDAKİ OĞLUNDAN DANS ŞOV

Reza'nın 10 yaşındaki oğlu Muhammet stüdyoda babasının söylediği şarkıda çok güzel dans ettiğini gösterdi. Acun Ilıcalı Muhammet'i sahneye davet etti. O Ses Türkiye yarışmacısı Reza söyledi 10 yaşındaki oğlu Muhammet dans etti.

DESPERADO ŞARKISI

Desperado Antonio Banderas ile meşhur olan bir şarkı. 1996 yılında Türkiye’de gösterime giren ve başrolünde Antonio Banderas’ın oynadığı filmin kült şarkısı bütün dünyada milyonlarca dinleyicinin beğenisini kazanmıştı.

Etiketler: o ses türkiye

Televizyon Haberleri

Yorum