O Ses Türkiye Şeyma Erbaş Kasap kimdir? Sil Baştan performansı

Serhat Ramay
1866 kere okundu

Televizyon

O Ses Türkiye Şeyma Erbaş Kasap kimdir? Sil Baştan performansı - Televizyon Haberleri

O Ses Türkiye yarışmasında bütün jüriyi döndürmeyi başaran Şeyma Erbaş Kasap kimdir? Bir çocuk annesi projesyonel şarkıcı Şeyma önce Je-Taime ardından da Sil Baştan performansıyla jüriyi büyüledi. Şeyma Erbaş aynı zamanda Hakan'ın da konservatuvardan arkadaşı çıktı.

O Ses Türkiye'de yarışan Şeyma Erbaş Acun'un eski zamanlarından bir tanıdık çıktı. Söyle Söyleyebilirsen programında Acun ile birlikte çalışan Şeyma Kasap tam 10 yıl sonra bu kez O Ses Türkiye'de boy gösterdi. Fransızca JeTaime şarkısıyla büyüleyen Şeyma Erbaş, Acun'un isteğiyle ardından da Şebnem Ferah'ın Sil Baştan şarkısını söyledi.

ŞEYMA ERBAŞ HAKAN'IN ARKADAŞI ÇIKTI

Şeyma Erbaş Kasap söylediği yabancı şarkıya O Ses Türkiye'de bütün jüriyi döndürdü. "Buraya gelirken aklımda biri vardı. Bir fikrim vardı. Kendisini konservaruvar yıllarımdan da tanıyorum. Kadıköy Devlet Konservatuvarı’ndan Hakan’ı tanıyorum" dedi.

şeyda erbaş kasap kimdir

İşte Şeyma Erbaş Kasap'ın etkileyici Je-Taime performansı.

https://www.youtube.com/watch?v=oaf2jGM0Zf8

ŞEYMA ERBAŞ KASAP KİMDİR?

Şeyma "Hakan'ı o zaman uzun, kıvırcık saçları vardı. Sürekli gitar çalışıyordu. Ben onu oradan görürdüm. Ben daha büyük sınıftaydım" diyerek izleyenleri şaşırttı.

o ses türkiye yarışmacısı şeyda erbaş kasap

"Hakan'ın arkasını dönüp gitar çalışmasını unutamıyorum" diyen Şeyma Erbaş Kasap, seçimini Gökhan ve Hakan ikilisinden yana yaptı. Bir süre sahnede eski günlerden bahsettiler.

Şeyma konservatuvar yıllarından Hakan Özoğuz'un arkadaşı. Profesyonel olarak şarkı söyleyen Şeyma, O Ses Türkiye'nin en iddiaları yarışmacılarından biri olabilir.


Televizyon Haberleri

Yorum