O Ses Türkiye yarışmacısı Aylin Yaşa kimdir? Benim Adım Aşk şarkısı

Serhat Ramay
672 kere okundu

Televizyon

O Ses Türkiye yarışmacısı Aylin Yaşa kimdir? Benim Adım Aşk şarkısı - Televizyon Haberleri

Aylin Yaşa O Ses Türkiye'sindeki ilk elemeyi Benim Adım Aşk şarkısıyla geçmeyi başardı. İki jüri üyesini birden döndürmeyi başaran Aylin, duygulu sesiyle büyük beğeni topladı. İşet O Ses Türkiye yarışmacısı Aylin Yaşa kimdir sorusunun yanıtı.

O Ses Türkiye yarışmasında Ayla Çelik'e ait "Benim Adım Aşk" şarkısını söyleyen Aylin için Murat Boz ve Hadise döndü. Aylin seçimini Hadise'den yana kullandı.

O Ses Türkiye yarışmacısı Aylin kimdir?

Aylin Yaşa 20 yıldır sahne alıyor. Canlı yayın programı yapıyor. Aylin müziğin dışında spor da yapıyor. Oğluyla ilgileniyor, çiçekleri çok seviyor. Dalıyor ve tenis oynuyor. O Ses Türkiye yarışmacısı Aylin nişanlı ve 11 yaşında bir oğlu var.

Aylin, Ayla Çelik’e ait “Benim Adım Aşk” şarkısını söyledi. Hadise ve Murat Boz’u döndürmeyi başardı. Aylin şarkıdan sonra, “Ben daha önce rüyada gördüm burada yaşananları. Murat Boz ve Hadise dönmüştü. Sibel Can da dönmüştü” dedi. Ancak Sibel Can'ı döndürmeyi başaramamadı.

o ses türkiye yarışmacısı aylin

Sibel Can Aylin'e dönmese de onunla birlikte düet yapmayı kabul etti ve sahnede birlikte şarkı söylediler. Son olarak seçimini yapan Aylin, tercihini Hadise'den yana yaptı.

Etiketler: o ses türkiye

Televizyon Haberleri

Yorum