O Ses Türkiye'de Aşık Veysel rüzgarı

Oğuzhan Hacıoğlu
5428 kere okundu

Televizyon

O Ses Türkiye'de Aşık Veysel rüzgarı - Televizyon Haberleri

O Ses Türkiye'nin 6 Kasım'da ekranlara gelen bölümünde Aşık Veysel'in 'Güzelliğin on para etmez' türküsünü söyleyen konservatuvar mezunu Görkem jüriyi kendisine hayran bıraktı.

O Ses Türkiye'nin pazar akşamı yayınlanan bölümüne katılan 25 yaşındaki Görkem Aşık Veysel'e ait "Güzelliğin on para etmez" adlı türküsünü söyleyerek jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Konservatuvar emzunu olduğunu ve öğrencilerine ders verdiğini ifade eden Görkem Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olduğu ifade etti.

Yarışmacının Sivaslı olduğunu belirtmesinin ardından gözler Görkem'e dönmeyen tek kişi olan Hadise'ye çevrildi. Hadi yaptığı kısa açıklamada üçüncü kez Sivaslı bir yarışmacıya dönmediğini belirtti.

Gökhan ve Hakan yarışmacının şarkı performansının bitmesinin ardından yaptıkları açıklamada Hakan'ın butona basması için sürekli eline götürdüğü halde Gökhan Özoğuz'un kendisine engel olduğu ve yarışmacının dikkatini dağıtmak istemediklerini belirttiler.

Sibel Can, Murat Boz ve Gökhan-Hakan ikilisini kendisine döndürmeyi başaran Görkem, uzun yıllardır müzik eğitimi aldığını ifade etti.

Jüri üyeleri Aşık Veysel'in "Güzelliğin On Para Etmez" türküsünü seslendiren Görkem'in kusursuz bir performans sergilediğini dile getirdi.


Televizyon Haberleri

Yorum