O Ses Türkiye'de Gökhan'dan saç itirafı

Oğuzhan Hacıoğlu
323 kere okundu

Magazin

O Ses Türkiye'de Gökhan'dan saç itirafı - Magazin Haberleri

O Ses Türkiye'nin 14 Kasım'da ekrana gelen bölümünde Gökhan Özoğuz'un saçları yine gündem oldu. Gökhan saçlarını 15 senedir kendisinin traş ettiğini açıkladı.

O Ses Türkiye'de Gökhna Özoğuz'un saçları yine gündem oldu. 14 Kasım'da ekrana gelen O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde genç yarışmacının sahnede olduğu anda Murat Boz'un Gökhan'a "Gökhan'cığım saçların çok güzel olmuş" demesinin ardından Hadise de araya girerek "evet bence de daha çekici olmuş" dedi.

Gökhan Özoğuz'un utanmasının ardından stüdyodakilere soru soran Hadise "kızlar sizce de daha çekici değil mi" deyince stüdyodan büyük bir alkış geldi.

ACUN ILICALI: KINALI KURT GÖKHAN

Program esnasında Gökhan ile sürekli atışan Acun Ilıcalı yine boş durmadı. Gökhan Özoğuz'a "evet Gökhan saçlarının stili çok iyi olmuş hangi kuaföre gittin" diye sormasının üzerinden Gökhan Özoğuz'dan büyük bir itiraf geldi.

Başarılı şarkıcı yaklaşık 15 yıldır saçlarını kendisinin traş ettiğini ifade etti.

Sibel Can ise Özoğuz'un uzun saçlı halini sevdiğini dile getirerek "bence kınalı kuzu gibiyken daha iyi" ifadelerine yer verdi. Bunun üzerine ikinci kez Gökhan'a laf atan Acun "kınalıyı anladık da kuzu biraz yanlış oldu bence kınalı kurt desek daha iyi" diyerek stüdyodakileri güldürdü.


Magazin Haberleri

Yorum