O Ses Türkiye'de kaza geçiren yarışmacı Osmancan Üstündağ rüzgarı

Oğuzhan Hacıoğlu
2519 kere okundu

Televizyon

O Ses Türkiye'de kaza geçiren yarışmacı Osmancan Üstündağ rüzgarı - Televizyon Haberleri

O Ses Türkiye'nin Pazar akşamı ekrana gelen bölümünde Osmancan Üstündağ programa damga vurdu.

Yaklaşık 1 yıl önce çok kötü bir trafik kazası geçirdiğini ifade eden Osmancan Üstündağ, kaza yaptıktan sonra yanan aracın içerisinde kaldığını ve 3. derece yanık ile hastaneye yattığını belirtti. Uzun süren tedavi sürecinden önce doktorların kendisine "bir daha şarkı söyleyemeyebilirsin" demesinin ardından çok kötü günler geçirdiğini ifade eden yarışmacı tedavinin ardından dualar ile birlimte eski haline döndüğünü söyledi.

O Ses Türkiye'de sözleri Hakkı Yalçın'a müziği Gökhan Tepe'ye ait olan "veda makamı" adlı parçayı seslendiren Osmancan Üstündağ jüri üyelerini kendisini döndüremese de hayat hikayesi ile programa damga vurdu.

Acun Ilıcalı'nın yaşadığı kazayı belirtmesinin ardından yaşadığı talihsiz kazayı anlatan Osmancan Üstündağ tedavinin ardından yeniden sağlığına kavuştuğunu ifade etti.

Acun Ilıcalı'nın hastanede kendisini ziyaret etmesinin çok büyük moral olduğunu dile getiren Osmancan Üstündağ hastaneden çıktığında yanıklarla dolu yüzü nedeniyle bir daha sahne alamayacağını düşündüğünde çok fazla üzüntü yaşadığını belirtti.

Acun Ilıcalı da Osmancan'a "çok şükretmen lazım şu anda çok güzel bir yüzün var" dedi.

Öte yandan genç yarışmacı Murat Boz'a mikrofon şeklinde parfüm hediye ederken Murat Boz da Osmancan'ı Bostancı'da gerçekleştireceği konsere davet etti.


Televizyon Haberleri

Yorum