O Ses Türkiye'deki Azeri İlham kimdir? Ayrılık şarkısını söyledi

Serhat Ramay
1234 kere okundu

Televizyon

O Ses Türkiye'deki Azeri İlham kimdir? Ayrılık şarkısını söyledi - Televizyon Haberleri

O Ses Türkiye'de Azeri Ayrılık şarkısını söyleyen İlham jüriyi kendine hayran bıraktı. O Ses Türkiye Azeri yarışmacısı İlham kimdir?

Opera sanatçısı Azeri İlham şansını Türkiye'deki O Ses Türkiye'de denedi. Dört jüriyi de döndürmeyi başaran ve büyük saygı uyandıran O Ses Türkiye İlham kimdir? Avrupa'nın önemli kentlerinde opera konserleri veren İlham başta Sibel Can olmak üzere jüriyi kendine hayran bıraktı.

https://www.youtube.com/watch?v=5lDJIUIA11E

O Ses Türkiye İlham kimdir?

5 oktavdan bile daha fazla ses gücü olan İlham Terazi burcunda. Ekim ayında şansın kendisinin yanında olacağını düşünen İlham Ayrılık şarkısını büyük bir başarıyla seslendirdi.

O Ses Türkiye yarışmacısı İlham kimdir

Gökhan mest oldu Hadise 'şampiyonluk' dedi

İlham'a mest olan Gökhan, "Ayrılık şarkısını şimdiye kadar böyle duygulu dinlemedim." diye konuştu. Hadise ise "Karşımızda şu anda bir usta duruyor. Değişik bir karakter var karşımızda. Ben şampiyon olmak istiyorum. Seninle bunu başarabilirim" dedi.

İlham seçimini Gökhan ve Hakan kardeşleri seçti. Hadise yine büyük hayal kırıklığı yaşadı.

O Ses Türkiye'nin diğer yarışmacılarını tanımak için 'kimdir' sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Aşağıda O Ses Türkiye'nin büyük ilgi çeken diğer yarışmacılarını bulabilirsiniz.

O Ses Türkiye Fazlı Akçaylı kimdir?

O Ses Türkiye yarışmacısı Ali İhsan Dönmez kimdir?

O Ses Türkiye'nin laz kızı Hilal Fazlı kimdir?

Etiketler: o ses türkiye

Televizyon Haberleri

Yorum