O Ses Türkiye'nin Azeri sesi Gülşen İbadova kimdir?

Serhat Ramay
2064 kere okundu

Televizyon

O Ses Türkiye'nin Azeri sesi Gülşen İbadova kimdir? - Televizyon Haberleri

Söylediği operayla büyüleyen O Ses Türkiye'nin Azerbaycanlı yarışmacısı Gülşen İbadova kimdir? Tanıtımı yayınlandığı günden beri O Ses Türkiye'de merak edilen operacı Gülşen sonunda sahneye çıktı.

O Ses Türkiye'nin tanıtımları yayınlandığından beri bütün herkes opera okuyan kadın sesin kim olduğunu merak ediyor. O Ses Türkiye jürisinin başını tiz sesiyle döndüren, bütün jüriyi kendine baktıran operacı Gülşen İbadova kimdir?

o ses türkiye azeri yarımacısı gülşen ibadova kimdir

Gülşen İbadova yarışmaya Azerbaycan’dan katılıyor. 6 yaşından beri müzikle ilgileniyor. Sahneye çıktığım için heyecanlıyım. Yarışmadaki ilk sözleri, "Tecrübeliyim ama yine de heyecanlıyım. Jürilerin dönmesi benim için çok önemli. Eminim ki onları döndürebileceğim" oldu.

o ses türkiye haberleri

O Ses Türkiye'nin Azeri sesi Gülşen İbadova kimdir?

Aklında kimse olmadığını söyleyen Azeri şarkıcı Bakü Müzik Akademisi’ni 2013 yılında bitirdi. Gülşen İngilizce başladığı şarkısını Fransızca devam ettirdi. Özellikle tiz seslerdeki başarısı jüri üyesi için Gülşen’i vazgeçilmez yaptı. Gülşen İbadova o kadar büyük bir alkış aldı ki seyirciler ondan ayrı şarkıyı ikinci kez okumasını istedi. Bütün jüri üyeleri de Gülşen için döndü.

o ses türkiye haberleri

Gülşen İbadova için jüri üyesi çok büyük bir ilgi gösterdi. Murat Boz "Evde şarkı söylerken sesinizle bardakları çatlatmayı denediniz mi" diye sordu. Sibel Can, Murat Boz, Hadisa ve Gökhan-Hakan kardeşler Gülşen İbadova için döndü. Jürinin yoğun isteğini kıramayan İbadova hem yarışma şarkısını yeniden okudu hem de Sarı Gelin şarkısını okudu.

https://www.youtube.com/watch?v=KGtw-6qto-0

O Ses Türkiye'nin sesiyle adeta büyüleyen Gülşen İbadova hangi jüri üyesini seçti? Belki de şampiyonu belirleyecek bir seçim yaptı ve Gökhan-Hakan ikilisini seçti.


Televizyon Haberleri

Yorum